Windows 10 Spring Creators Güncellemesi geliyor!
Windows 10 Spring Creators Güncellemesi geliyor!
Microsoft, sonraki Windows 10 güncellemesi için yine Creators Güncellemesi ifadesini kullanacak şeklinde gözüküyor. İşte, Windows 10 Spring Creators Güncellemesi ile ilgili yeni detaylar.

Windows 10 Spring Creators Güncellemesi ne zaman çıkacak?
Gelecek ay sunulacak olan Windows 10 güncellemesinin adı hala resmi şekilde açıklanmış değil. Öte yandan, bu yılın sonlarında sunulacak olan Redstone 5 güncellemesinin son olarak test yapısında gelecek güncellemenin isminin nasıl biteceği ortaya çıktı.

Şirket Windows 10 Creators Güncellemesi’ni geçtiğimiz ilkbaharda kullanıcılarına sunarken, hemen sonra sonbaharda ise Windows 10 Fall Creators Güncellemesi geldi. Gelecek bir sonraki güncelleme de iddialara gore Creators adını yaşatmaya devam edecek.

Nisan ayı başlangıcında sunulması beklenen güncelleme ile Zaman Tüneli, HDR desteği ve daha fazla Fluent Design değişikliği göreceğimizi hatırlatalım.

Bakalım, resmi duyuru ne vakit gerçekleştirilecek?

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları