Rüyada Dolar Görmek?
Rüyada Dolar Görmek?
Rüya tabirlerine göre dolar görmek ne demek?

Rüyada dolar görmek rüya tabirlerine göre rüyayı gören kişinin maddi olarak kazanç sağlayacağı anlamına geliyor.

Gerçekte de maddi değeri olan şeylere sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibi geleceği için bir kenara üç beş kuruş atıyor ve yarınlarda başına gelebilecek olan iyi ve kötü günleri düşünüyor demektir.

Rüyada yırtık dolar görmek

Rüya sahibinin rüyasında yırtık dolar görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan sıkıntılar içerisinde olacağına, ailesinden destek alması gerekeceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada yırtık dolar görmek, kişinin çok dikkat etmesi gerekeceğine, aksi takdirde çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabileceği anlamına gelir.

Rüyada birinin dolar verdiğini görmek

Rüya sahibinin rüyasında birinin dolar verdiğini görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, ailesi ile arasında kırgınlık bulunuyorsa tatlıya bağlanacağına delalet eder. Rüyada birinin dolar verdiğini görmek, aynı zamanda mal ve mülk anlamına da gelir.

Rüyada dolar çalmak

Rüya sahibinin rüyasında dolar çaldığını görmesi bir kişinin mahremiyetine girmek anlamına gelir. Rüya sahibi hiçbir kasıt gözetmeksizin, yakından tanıdığı bir kişinin kendi içinde yaşadığı bazı şeylere şahit olacak ve onları öğrenecek demektir. Aynı zamanda kimi rüya tabircisine göre rüyada dolar çalmak, büyük bir vebalin altına girileceği manasına da gelir.

Rüyada dolar saklamak

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada dolar saklamak, kişinin ailesi ile arasının açılacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine delalet eder. Rüyada dolar saklamak, yapılan bir hatanın ardından çekilecek olan vicdan azabı manasına da gelir.

Rüyada dolar bozdurduğunu görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolar bozdurduğunu görmesi kişinin iş hayatında hayırlı ve temiz işler yapacağına rivayet eder. Kişinin hayırlı ve temiz bir işe girmek için sermayesini ortaya koyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dolar aldığını görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolar aldığını görmesi güzel ve bereketli günlere işarettir. Rüyayı gören kişinin güzel, bereketli ve bolluk içinde bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada dolar destesi görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolar destesi görmesi temiz ve hayırlı paraya işaret eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı ve bol kazanç getirecek olan fırsatlara delalet eder. Rüyasında dolar saydığını gören kişinin her işinin rast gideceğine, hayallerine ulaşmak için önünde hiçbir engel kalmayacağına ve kişi hakkında kötülük düşünenlerin amaçlarına ulaşamayarak kişinin yükselmesine engel olamayacaklarına yorumlanmaktadır.

Rüyada dolar topladığını görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolar topladığını görmesi karşısına çıkacak ve kendisine bol kazanç getirecek olan fırsat kapılarına tabir edilir. Temiz ve hayırlı paradır. Eğer rüya sahibi rüyasında şaibe ile ya da kuşku içinde dolar topladığını görürse o halde günahkâr olarak kazanç elde edeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada içi dolu dolar çantası görmek

Rüya sahibinin rüyasında içi dolu dolar çantası görmesi yapılan işten çok büyük kar elde ederek zenginleşmek demektir. Fakirlikten kurtulmak, ün sahibi olmak, yapılan işte çevre edinmek, itibar görmek demektir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları