N11.Com bünyesinde kurulan firmalar için Toptan Alışveriş Platformu n11pro yeni reklam kampanyasıyla Türkiye’nin her yerinden toptancılara sesleniyor.

Tüm mamüllerin toptan alışverişe açık bulunduğu ve toptancıların işlerini dijitale taşıyan toptan alışveriş platformu n11pro’nun eğlenceli reklam filmi radyo ve dijital mecralarda yayına girdi.


N11.Com içerisinde hayata geçen Türkiye’nin Toptan Alışveriş Platformu n11pro yeni reklam kampanyasında toptan alışveriş icra eden şirketlere sunmuş olduğu ayrıcalıkları konu alıyor. Her kısımda değişik bir sektörden kullanıcının meslek yerine misafir olan n11pro’nun reklam filmlerine eğlenceli bir jingle eşlik ediyor. Toptan alışverişe dijitalde yeni bir nefes getiren n11pro'yu kullanıcıların hikayelerinden yola çıkarak hazırlanan 3 farklı reklam filmi, platformda sunulan çeşitli ödeme sistemlerinin kolaylığı, baremli fiyat pozitif yanları ve ürün/tedarikçi çeşitliliği ile sözü işin uzmanlarına bırakıyor. Binlerce ürün ve tedarikçiyi tek bir çatı altında toplayan n11pro’nun reklam filmimizde; mobilyacı, nalbur ve satın alma uzmanı benzer biçimde farklı sektörlerden toptan alışveriş yapan kullananların ağzından n11pro’nun yararları anlatılıyor.


Şirketler için Toptan Alışveriş Platformu n11pro'nun Karbonat reklam ajansı tarafından hazırlanan reklam filmlerinin yönetmenliğini Polat Korkmazel, prodüksiyonunu Astronot üstlendi. N11pro’nun reklam filmlerinin çekimleri İstanbul'un çeşitli yerlerinde iki günde tamamlandı. Vadeli ödeme, kredi kartına taksit ve çoklu kartla ödeme imkanını güvenli bir altyapıyla sunan n11pro, şirketlere tek platform üzerinden tüm piyasa gruplarına erişim sağlamaktadır