Operatörden telefon almak mantıklı mı? (VİDEO)
Herkesin merak etmiş olduğu o soruyu soruyoruz: Operatörden telefon almak mantıklı m.? Servis sağlayıcılar tarafından sunulan fiyatlar, düzgüsel tüketicilere göre ne kadar farklılık yer ediniyor? Bir telefonu operatör üstünden tarifeye ek aldığınızda üzerine ne kadar ekleniyor? İşte tüm bu merak ettiğiniz soruların yanıtını videomuzda veriyoruz.

Operatörden telefon almak ne kadar mantıklı?
Sizler için şu lahza piyasada en çok satın alınan yüksek donanımlı birtakım parlak zeka telefonları karşı karşıya getirdik. Bu telefonların kendi mağazalarında ve operatörlerdeki fiyatlarını çıkarttık ve hangisinin daha mantıklı bulunduğunun kararını vermeye çalıştık. Fiyatları 4000 TL bandının üzerinde olan bu cihazlar, bildiğiniz gibi kredi kartıyla taksit yapılamıyor ve telefon almak isteyenler kredili seçeneklere yöneliyorlar.

Peki, telefonları kredili şekilde aldığınızda üzerine ne kadar ekleniyor? Bu fiyatlar ile telefonunun resmi satışı arasındaki fark ne kadar artıyor? Cevabı videomuzda, iyi seyirler keyifli saatler!

Videomuzda da gösterdiğimiz üzere bu konuda karar vermek için aşağıdaki maddeleri baz aldık;

  • Üreticinin kendi resmi fiyatı
  • Operatör üzerinden peşin fiyatı
  • 12 ay kredili seçenek
  • 24 ay kredili seçenek
  • 36 ay kredili seçenek

Bu maddeleri tek tek işleyerek, iPhone 8 Plus operatör fiyatı, iPhone 7 Plus operatör fiyatı ve Galaxy Note 8 operatör fiyatını mercek altına aldık.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları