LG'nin 5 kameralı V40 modeli için tanıtım videosu yayınlandı!
Beş kameralı LG V40 ThinQ ile alakalı yeni büyümeler yaşanmaya devam ediyor.

30 saniyelik tanıtım videosuyla beraber yeni amiral gemisi hakkında ehemmiyetli ipuçları veren LG, oldukça iddialı geliyor.

Yeni telefonun tasarımı ve teknik özellikleri ile alakalı çoğu ayrıntı internete sızdırılmış vaziyette. Bugün ise LG yayınlamış olduğu tanıtım videosuyla beraber yapılan çoğu sızıntıyı da doğruladı diyebiliriz.

Yayınlanan kısa tanıtım videosunda da göreceğiniz gibi LG V40 ThinQ modelinde yer alacak olan kamera montajları yine gün suratına çıkartıldı.

Arka tarafta yan yana konumlandırılmış üçlü kamera montajı ile gelecek olan yeni amiral gemisi, ön tarafta ise çift kamera montajıyla kullanıcıları karşılayacak.

Paylaşılan tanıtım videosunda ayrıca telefonun artta bulunan V40 ThinQ yazısının yukarıyasında bir parmak izi okuyucu da gözümüze çarpıyor. Böylece yeni LG modelinin tasarımı hakkında yapılan çoğu sızıntının doğru olduğuna da tanık olmaktayız.

LG V40 ThinQ özellikleri nasıl olacak?

6.4 inç büyüklüğünde 3120×1440 piksel ekranın yer aldığı modelde Snapdragon 845 harekâtçı yer alıyor. 6/8 GB RAM alternatiflerinin olması beklenen modelde 128 GB dahili depolama üniteyi yer alacak.

16, 12 ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde üç değişik kameranın arka tarafta, 8 ve 5 Megapiksel çözünürlüğünde iki kameranın da ön tarafta yer aldığı modelde 3300 mAh büyüklüğünde pil konumlandırılmış.

G7 ThinQ modelinde gördüğümüz Google Asistan butonunun da hala yerini gözettiği LG V40, 4 Ekim tarihinde resmiyet kazanacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları