John Wick 3’ten İlk Görüntü Geldi
Sinema tarihinde fena erkeklerin almış olduğu en kötü kararlar içinde, John Wick’in köpeğini öldürmek var. Öyle görünüyor ki yeni filmimizde köpeklerin sayısı iki olacak.

Kameranın çılgınca titretilmediği, dövüşlerin biçim sahibi bulunduğu aksiyon serüven serisi John Wick’in üçüncü filmine dair detaylar az az ortaya çıkıyor.

John Wick serisinde her zaman köpeklerin ayrı bir noktayı var. İlk filmdeki köpeği öldürmeseler bir ihtimal John Wick’e herkesi öldürtmeyeceklerdi hatta. Serinin üçüncü filmimizde kadroya dahil olan Halle Berry’nin karakteri Sofia, köpek sahibi karakter geleneğini devam ettirecek.

Sofia karakterinin de Belçika Malinois türü iki köpeği var ve özgün filmdeki Wick benzer biçimde onun için de köpeklerin manası büyük. Filmin yönetmeni Chad Shatelski verdiği röportajda bu bağlantıyı vurgularken, dövüş sahnelerinin de Sofia’nın köpekleri üstüne kurgulandığını söylüyor.

John Wick’i oynayan Keanu Reeves ise Sofia ile John’un bir geçmişlerinin bulunduğunu ve yardım için ona gittiğini söylüyor. Reeves filmin, ikinci filmin bittiği noktada başladığını belirterek hemen sonra işlerin sarpa sardığını anlatım ediyor.

caccd4663808bba40f889a9fede7152ce5b38afc

Yeni filmde ek olarak Anjelica Huston da yer alacak. Yönetmene göre Huston’un karakteri Wick’in korunması için önemli bir rol oynayacak. Serinin geleceğini ise fanatiklerinin John Wick üç’e vereceği tepkiler belirleyecek. İlk filmi yaptıklarında kişilerin onlara gülmesine hazır bulunduğunu söyleyen Stahelski, filmin başarısız olması şeklinde hademelik işleri oluşturmaya hazır bulunduğunu söylüyor (seni şakacı).

John Wick: Chapter 3 17 Mayıs 2019’da vizyona girecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları