Hitman 2 İçin Yeni Bir Mekan Tanıtımı Videosu Yayınlandı
Suikastçilik temalı saklılık oyunu serisi Hitman'in son yapımı Hitman 2 için, oyundaki mekanlardan kesitler gösteren kısa bir video yayınlandı.

Her daim işinin hakkını vermeye önem veren ağabeyimiz Ajan 47; yeni yayınlanan videodan da anlıyoruz ki, işleri bir tık daha büyütüyor. Çünkü videoda gördüğümüz kadarıyla bu gözü pek delikanlı, yarış kaptanlarına dahi suikast tertip eder hale gelmiş. Bizleri dünyanın değişik noktalarına götürecek yapım için iyiden iyiye heyecanlanmaya başladık doğrusu.

Dünyanın Farklı Bölgelerine Açılıyoruz

IO Interactive tarafından geliştirilen saklılık oyunu serisi Hitman'de; öldürmek istediğiniz kişiyi ister saklı bir şekilde, isterseniz de ortalığı kan gölüne çevirerek saf dışı bırakabilirsiniz.

Hitman-2-İçin-Yeni-Bir-Mekan-Tanıtımı-Videosu-Yayınlandı-İÇERİK

İşte bu yol ve seçenek bolluğu nedeniyle bu günlere kadar erişmeyi muvaffak olan yapımın son oyunu Hitman 2 de, hem grafiksel manada iyi bir iş çıkartıyor, hem de Ajan 47 hayranlarının sevdiği o Hitman atmosferini güzel bir şekilde yansıtıyor.

Bu güne kadar çok sayıda videosunu, görselini ve ufak tefek ayrıntılarını öğrendiğimiz yapım, oyunun geliştiricisi olan IO Interactive şirketinin paylaştığı kısa bir video ile, daha bariz hale geliyor.

Vasati bir buçuk dakika uzunluğundaki yeni videoda, Ajan 47'nin iş için ziyaret ettiği mekanlar gösterilmekte.

Tanıdığımız siyah takım giysisi ile boy gösteren filintamız, muhtemelen düşmanlarından ödünç aldığı(!) boğazlı kazağı ile de kış kreasyonuna uyum sağlıyor.

Videonun 30. saniyelerinden itibaren gözümüze ışıklandırma kalitesi çarpıyor. Pürüzsüz ve natürel görünen gölgelendirmeler, oyun atmosferinin doğallığını arttırıyor.

Ağaçlardan yansıyan ışık hüzmeleri, pek çok yapımda olduğu gibi mübalağalı bir şekilde tasarlanmamış. Oyundaki ışık hüzmeleri, natürel bir ortamda yürürken gözümüze çarman ışık hüzmelerinden farksız durmakta.

Videodan anlaşıldığı üzere bir yarış pistine, sahile, inşaat alanlarına ve bunun gibi çok sayıda mekana ziyarette bulunacak olmamız, oyundaki mekan çeşitliliğini arttırıyor.

Şuanda bildiğimiz kadarıyla oyunda Miami, Whittleton Creek, Hawke's Bay, Bombay, Santa Fortuna ve Himmelstein gibi bölgelerde verilen görevleri yerine getireceğiz.

Çıkışına 1 aydan daha kısa bir müddet kalan Hitman 2, 2016 seneninde piyasaya çıkan Hitman oyunu gibi bölümler halinde gelmeyecek. Tek bir bütün halinde piyasaya sürülecek olan yapım, 13 Kasım tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları