Bethesda'nın E3 2018'de Gösterdiği Her Şey
Bethesda’nın E3 2018 konferansında Rage 2’nin yeni oynanış videosu gösterildi. İlk oyunuyla beklediğini bulamayan Bethesda bakalım Rage 2’de başarı göstermiş olabilecek metre? Rage 2, 2019’un ilkbahar aylarında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

Tüm konuşma ancak duyurular eşliğinde ilerlemedi normal olarak. Daha evvelinde çıkışını gerçekleştirmiş oyunların taraf paketleri ve koleksiyoncu sürümleri de var. Tüm bu yapımlar adına yeni bilgiler ve ilk oynanış görüntüleri de bizlerin beğenisine sunuldu.

Aşağıda bu oyunlar ile alakalı bilgilere, fragmanlarına, çıkış tarihlerine ve platformlarına ulaşabilirsiniz. Peki siz Bethesda'nın E3 konferansından memnun kaldınız m.?

Doom Eternal (Belli değil)

Doom Eternal ismi altında duyurulan oyun, iblislerin bundan böyle yer yüzüne çıkmaya başladıkları bir zaman içerisinde geçecek benzer biçimde duruyor.

Oyuncuları beklemedikleri bir yerden vuran Bethesda, ek olarak öteki Doom oyunlarına nazaran, daha kanlı ve fazlaca daha fazla aksiyon dolu olacağını açıkladı yeni oyunun. Daha fazla iblisle, daha vahşi bir biçimde başa çıkmaya çalışacağız. Oyun için henüz resmi bir çıkış tarihi paylaşılmış değil.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları