Hangi Animasyon Karakter Senin Kişiliğini Yansıtıyor?
Hangi Animasyon Karakter Senin Kişiliğini Yansıtıyor?
Animasyon karakterler aslında göründüklerinden daha derinler ve düşününce bizi ne kadar da yansıtıyorlar...

Öncelikle cinsiyetini öğrenelim bakalım!

Peki yaşın kaç?

Arkadaşların seni tanımlarken bu kelimelerden hangisini kesin kullanırdı?

Arkadaşların seni tanımlarken bu kelimelerden hangisini kesin kullanırdı?

Peki sence en zayıf özelliğin hangisi?

Baskı altında nasıl davranıyorsun?

Baskı altında nasıl davranıyorsun?

Sahip olmayı çok istediğin ama olamadığın bir özellik seç!

Sahip olmayı çok istediğin ama olamadığın bir özellik seç!

Peki sen kendini nasıl tanımlıyorsun?

Peki sen kendini nasıl tanımlıyorsun?

Başına genelde neden problem açılır?

Hayatın en güzel yanı ne sence?

Hangi Animasyon Karakter Senin Kişiliğini Yansıtıyor?

 1. Sonucun: Rick!

  Sen tam bir Rick'sin! Çok zekisin fakat bu zekanı her zaman iyiliğe kullandığını söyleyemeyiz. Kendi iyiliğini herkesinkinden önce düşündüğün için zekanı genellikle kendi çıkarına olacak, seni eğlendirecek şeyler için kullanıyorsun. Çoğu zaman bu yolda nelere zarar verdiğini çok düşündüğün de söylenemez. Bunun dışında, insanları çok iyi tanıyor ve zaaflarını çok çabuk fark edebiliyorsun. Bu durum insanların karşında zayıflıklarını saklamak istemesine neden oluyor olabilir. Zor birisin belli ki, ama eğlenceli de olabiliyorsun!

 2. Sonucun: Morty!

  Sen tam bir Morty'sin! Aslında birçok fikrin, hayalin var ama çevrenin planlarına takılmaktan onları bir türlü gerçekleştiremiyorsun. Maalesef senin için uyum sağlamak kendini gerçekleştirmekten daha önemli... Arada gaza gelip "şunu yapacağım, bunu yapacağım" desen de bu durum çok da gerçekleşmiyor. Aslında çok üzülüyorsun, kendin olmak istiyorsun ama korkuların önüne geçiyor. Yine de bu güzel bir hayatın olmadığı anlamına gelmiyor. Sadece biraz senin dokunuşlarından eksik bir hayat. Tabii bu senin elinde!

 3. Sonucun: Squidward!

  Sen tam bir Squidward'sın! Hayata pozitif bakmakta zorlanıyorsun ve genel olarak mutsuz hissediyorsun. Bunun nedeni belki kişiliğin belki de hayatın getirdiği zorluklar. Sürekli mutlu olan insanlara anlam veremediğin gibi onlara biraz da sinir oluyorsun. Yalnızlık hoşuna gidiyor, kalabalıktan hoşlanmıyorsun. Açıkçası bu durum seni karanlık bir ruh haline sürüklemediği sürece çok da dert edilecek gibi değil. Fakat arada bir bir şeylerden zevk almanın zararı olmaz!

 4. Sonucun: Eşek

  Sen tam bir Eşek'sin! Çevrenle fazla ilgili ve kimi zaman "burnunu sokan" bir tipsin. Aslında kötülük olsun diye yapmıyorsun fakat insanlar patavatsız davrandığını düşünebiliyor. Sınırlarını daha iyi belirlemen doğru olabilir. Bunun anlamı söyleyeceğin şeylerin yerini ve zamanını daha iyi bilmek olabilir. İyisin aslında ama yanlış anlaşılıyorsun, bunu engellemek de senin elinde.

 5. Sonucun: Shrek!

  Sen tam bir Shrek'sin! Hakkın olanı yedirmiyor, kimseye son sözü söyletmiyorsun. Çevrendekiler yürekli olduğunu söyleyebilir fakat zor bir insan olduğunu da biliyorlar. Duygularını çok belli etmiyor, olduğunca kendini korumaya çalışıyorsun. Bu durum kimi zaman yalnız hissetmene neden olsa da, aslında çevrende seni iyi tanıyan ve sana bolca değer veren insanlar var. Garip bir şekilde, hayatın çoğu kişiden daha dengeli.

 6. Sonucun: Woody!

  Sen tam bir Woody'sin! Çevrendeki insanları kendinden çok düşünüyorsun ve onlara elinden geldiğince yardım etmekten çekinmiyorsun. Bu durum seni oldukça ilgi çekici yapıyor, sosyalsin ve seviliyorsun. Fakat seni samimiyetsiz bulup yaptıklarını eleştirenler de oluyor. Bunlar senin aklını meşgul etmiyor çünkü aslında hayattaki önemli şeylerin ne olduğunun farkındasın. Tebrik ederiz, iyi bir insan olduğun buradan anlaşılıyor!

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları