Kocaeli’de En İyi Alışveriş Merkezleri
Kocaeli’de En İyi Alışveriş Merkezleri
Her kesimden insanın bugün temel gereksinimi olarak gördüğü alışveriş ve bu ihtiyacı fazlası ile giderebilmek için inşa edilen alışveriş merkezleri.

Bazen büyük olmaları konusunda yorucu olması hayal kırıklığı olsa da, her çeşit ihtiyacın bir arada bulunduğu bu merkezler özellikle fazla nüfuslu şehirlerde ilgi odağı. Kocaeli'de nüfus konusunda Türkiye'nin önde gelen şehirlerinden biri olarak günden güne bu alışveriş ihtiyacına çözüm bulabilmek için alışveriş merkezleri konusunda kendini geliştirmekte.

Peki, Kocaeli Alışveriş Yapılacak En İyi AVM'ler Hangileri?

Kocaeli'nin yıllardır alışveriş ihtiyacını karşılayan Outlet Center hem fiyat itibari ile hem de merkez mevkiinde olduğundan, ulaşım kolaylığı itibari ile Kocaeli halkını tatmin etmekteydi. Mağaza çeşitliliği ve mağazalarda bulunan ürünlerin indirim ürünleri olması gerekçesiyle, artan nüfusa yetmemeye başlaması sonucu bu ihtiyacı şimdilerde Symbol AVM ve 41 Burada AVM karşılamakta. Adidas, Beymen, Polo Garage, Mac Cosmetics, Yves Rocher gibi dünya markalarını barındıran Symbol, Kocaeli'ye yeni marka anlayışı getirmiş, henüz çok yeni bir alışveriş merkezi olsa da ilgi odağı olduğu açıkça görülmekte. Sosyal medyadan da takip edilebilen indirimleri ve her yaştan bireye hitap edebilecek sosyal etkinlikleri Symbol Alışveriş Merkezi'ni daha da çekici kılıyor.

Symbol'den daha farklı bir mimari yapısı olan, yaz aylarında kapalı yerlerde gezmekten oldukça sıkılan insanlar için, üstü açık bir şekilde inşa edilen 41 Burada AVM de en az Symbol AVM kadar tercih ediliyor. Birken Stock, Roman, Schafer, Zippo gibi dünya markalarını barındıran 41 Burada AVM, ulaşım kolaylığı konusunda da Kocaeli ilinde ikamet edenlerin tercih noktası. Bu iki alışveriş merkezi dışında Kocaeli merkez mevkiine uzak olan Gebze halkı için yıllar önce kurulan Gebze Center Alışveriş Merkezi de, Gebze’deki halkın alışveriş ihtiyaçlarına oldukça olumlu yanıt vermektedir.

Kocaeli'nde elle tutulabilecek alışveriş merkezleri olan Dolphin AVM, N-City AVM, Kipa AVM, Körfez Center AVM, Outlet Center, Symbol ve 41 Burada AVM arasında tercih edilebilecek en iyi alışveriş merkezleri Symbol ve 41 Burada diyebiliriz. Her yaştan insanın ihtiyaçlarına yanıt veren bu iki alışveriş merkezi Kocaeli'deki en iyi alışveriş merkezleridir.

Kaynak: https://songiris.net

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları