Kimyasal Ürünler Online Marketi
Kimyasal Ürünler Online Marketi
Kimyasal ürünler günümüzde pek çok alanda kullanılıyor. Kullanım alanı geniş olan kimyasal ürünlere duyulan ihtiyacın artması bu ürünlerin satışını yapan firmaların talep görmesini sağlıyor.

Ateşler Kimyevi kimyasal ürün arayan kişiler tarafından talep gören firmalar arasında bulunuyor. 

2012 yılından beri sektörde olan firma farklı sektörlere kaliteli kimyasal ürünlerin ulaştırılmasını sağlıyor. Online market olarak hizmet sunan firmanın kimyasalları site üzerinden sipariş edilebiliyor. Firma satış dışında müşterilerine satış sonrasında da destek vererek ürünlerinin doğru ve verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Hangi Kimyasal Ürünler Bulunuyor?

Konya’da kurulan Ateşler Kimyevi firması sektörün ihtiyacını karşılayacak kimyasal ürünlerin satılmasını sağlıyor. 

Alıcıların firma aracılığıyla edinebilecekleri kimyasal ürünler arasında şunlar bulunuyor;

  • Metal kaplama kimyasalları
  • Solventler
  • Yüzey kaplama kimyasalları
  • Kozmetik ve deterjan kimyasalları
  • Gıda katkı kimyasalları
  • Tarım kimyasalları
  • Metaller

Bu ürün grupları müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerde üretilerek satışa sunuluyor. Ürün grupları geniş ürün yelpazesi sayesinde alıcıların taleplerini karşılamaya çalışıyor.

Ateşler Kimyevi Metalleri Neler?

Kimyevi maddeler üzerine çalışan firmanın ürün grupları arasında metaller bulunuyor. Metaller üretimde metal kimyasallarından yararlanan sanayi sektörüne hitap ediyor. Ürünlerin kaliteli olması sayesinde sanayi sektörünün kullanılan metaller sayesinde işlevine devam etmesi sağlanıyor. 

Sektörün öncülerinden olan firmamın satışını yaptığı metal kimyasalları çinko, bakır ve nikelden oluşuyor. Firmanın bu metallerini edinmek isteyen kişiler site üzerinden ürünlerin kullanım alanı gibi detaylara ulaşabiliyorlar.

Kimyasal Ürün Alımı Nasıl Yapılır?

Kimyasal ürüne ihtiyaç duyan şirketler ve gerçek kişilerin Ateşler Kimyevi yetkilileriyle irtibat kurması gerekiyor. Web sitesinden ürünlerle ilgili bilgileri alan kişiler iletişim hattı ile yetkililerle görüşerek kimyasal ürün siparişlerini verebiliyorlar.

Web sitesinde bulunan iletişim formunun doldurulmasıyla da firmaya ulaşmak mümkün oluyor. İletişim formu ile firmaya ulaşmak ve isteklerini iletmek isteyen kişilerin ad soyad, telefon numarası ve eposta yazdıktan sonra mesajlarını yazarak formu göndermeleri yeterli oluyor.

Ateşler Kimyevi Markaları Neler?

Sanayi sektörüne kimyasal ürün sağlayan Ateşler Kimyevi sahip olduğu markalar sayesinde üretim ve satış kapasitesini her geçen gün artırıyor. Sahip olduğu markalar ürünlerin farklı alanlarda alıcı bulmasına yardımcı oluyor. 

Ateşler Kimyevi bünyesinde bulunan markalar ise ATSC ve Fires markaları oluyor. ATSC markası boya, sabit yağ ve esansların satışını yaparak sektöre katkı sunuyor. Fires markası ise firma ürünlerinin ithalat ve ihracatının yapılmasını sağlıyor.

https://ateslerkimyevi.com/tr

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları