Emir Taha Kimdir?
Emir Taha Kimdir?
Emir Taha 2001 yılında doğmuş, bir süre Kanada'da yaşamış ve daha sonra Ankara’ya yerleşip yaşamına Ankara'da devam etmiştir.

Şu anda da Ankara’da yaşamaktadır. Asıl adı Emir Taha Çiftçidir. Ankarada Ted koleji mezunu olan Emir Talha 15 yaşında müzikle uğraşmaya başlamış, 2019 yılında çıkardığı “Deep Sea Diving” single’ı ile popüler olmuş ve müzik hayatında kendini geliştirmiştir. Akustik müzikten Elektronik müziğe kadar dinleyip kendini geliştirmiş olan şarkıcı müzik tarzı açısından bütün her türü beğenmiştir.  

Film yapımcılığına ilgi duyan Emir Taha kısa bir film üreterek kendini topluma daha iyi tanıtmıştır. Aynı zamanda Spora çok yakın ilgi duyan Şarkıcı Emir Taha 10 yaşında dalış sporuna başlamış ve dalış fotoğrafçılığı da yapmıştır. Günümüzde ise popüler bir şarkıcı olduğu gibi dalış eğitmenliği de yapmaktadır.  

Aynı zamanda da Basketbol ile de ilgilenmektedir. 2020 yılında çıkardığı Huyu Suyu isimli şarkısıyla listelerde yer edinmiş ve daha çok öne çıkmıştır. Bu şarkısını dinlemek isteyen kişiler 2020-2021 En Yeni Mp3leri İndir sitesine girmesi ve Emir Taha Huyu Suyu İndir seçeneğine tıklamaları gerekmektedir. 

Emir Taha ve Müzik 

19 yaşında olan Emir Talha küçüklüğünden beri müziğe hep hayran kalmış şarkıcı olmak istemiştir. Ve günümüzde birçok Singlesi olan Emir Taha yeni yeni müzik tarzları çıkararak sesini duyurmuş ve popüler bir şarkıcı olmuştur. 2020 yılında Huyu Suyu single'ı ile insanların beğenisini almıştır. Şarkıyı dinlemek isteyen insanlar 2020-2021 En Yeni Mp3leri İndir sitesine erişerek Emir Taha Huyu Suyu İndir seçeneği ile şarkıyı indirmiş ve mutlulukla dinlemişlerdir.  

Özellikle bu şarkı ile bütün insanların beğenisini alan Emir Taha listelerde kendisine yer edinmiştir. Emir Taha dünden bugüne Türkçe, İngilizce birçok müzik üretmiş kendisini müzik hayatına adamıştır. Film yapımcılığını sevdiğinden dolayı Klip çekimlerine de önem veren Şarkıcı kliplerine de özen göstermiştir. Aynı zamanda gitar, elektronik cihazlar gibi birçok müzik aletine ilgi duymuştur.  

Şarkıcı Emir Taha'nın Huyu Suyu şarkısı gibi kendine gel, baka baka, faydası yok, silence gibi Türkçe ve aynı zamanda ingilizce birçok şarkısı vardır. Emir Taha spotify, deezer gibi birçok kanalda da kendisine yer edinmiştir.  

Kaynak: https://mp3semti.com/ 

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları