APK Dosyalarını Yönetebilmek İçin Kullanabileceğiniz 3 Yöntem
APK Dosyalarını Yönetebilmek İçin Kullanabileceğiniz 3 Yöntem
Yeni bir güncellemeden sonra cihazınızı desteklemeyen bir uygulama kullandığınızı düşünün.

 Veya bölgenizde dağıtıma sunulmadığı için de Türkiye içerisinde kullanılamayan bir uygulama. 

Elinizdeki tablet veya telefon bu sebeple artık sınırlandırılmış bir kullanım alanına sahip demektir. Bu tür uygulamalar ile daha profesyonel bir kullanıma kavuşabilirsiniz. Bu sorunu çözmek mümkündür. Aşağıdaki 3 alternatif uygulama sayesinde APK dosyalarınızı daha hızlı bir şekilde yönetebileceksiniz.

APK Nedir?  

Google tarafından geliştirilen programlara APK vbet adı verilir. Android programları linux tabanlıdır. Bu nedenle bir çok platformda kullanılabilir. APK paket dosyası içerisinde uygulama ile ilgili tüm bileşenlere kolayca erişebilirsiniz. APK dosyası sıkıştırılmış halde bulunur.

AppWererabbitBackup

Temel kullanıcılar ve Profesyonel amaçlar için sorunsuz ve hızlı bir yönetim uygulaması olan AppWererabbitBackup APK dosyaları için çeşitli fonksiyonlar sunmaktadır. 

Bu fonksiyonlar bir APK dosyası ile yapılabilecek bütün işlemleri a'dan z'ye kapsıyor ve kesintisiz bir şekilde APK dosyasının ortaya çıkmasını, değiştirilmek istenen detayların değiştirilebilmesini veya APK dosyasının tamir edilebilmesini çok yüksek bir hızda sağlıyor, eğer siz de bir APK dosyasıyla ilgileniyorsanız eğer ihtiyaç duyacağınız bütün seçenekleri içerisinde barındırıyor. 

Ekran kullanımı olarak son derece pratik bir kullanıcı deneyiminin yanında çok fazla seçeneğe sahip olan bu uygulama geniş bir kitleye hitap edebilmek adına Türkçe dil desteği sunuyor. 

Tüm bunların yanında uygulamalar ile yapabileceğimiz çeşitli işlemlerin hızlı bir şekilde sonlandırılabilmesi ve uygulama dosyalarının herhangi bir hasara uğramamasını çok büyük bir titizlikle sağlamasının yanında uygulama kurulumundan tutun bir APK dosyasının gerektirdiği tüm işlemleri tek çatı altında toplayabiliyor ve kullanıcısına geniş bir yelpaze sunuyor. 

Memnuniyet seviyesini çok üst seviyelere çekmekte ve yorumlar doğrultusunda gelişimini devam ettirmektedir.

APK File Manager

Masaüstü işletim sistemi Windows üzerinden APK dosyalarını yönetmek için son derece yüksek verim sağlayan APK File Manager. Bilgisayarınızda farklı dosya konumlarında olan uygulamaları tek bir klasör içine toplayarak işin yapılmasını son derece kolaylaştırır. Dağınık dosyalar ile çalışmamasının en önemli sebebi dosyaları muhafaza edebilme yeteneğidir bildiğiniz üzere dosyaların dağınık konumlarda olması uygulamanın işlem hızını artıracak ve doğru orantıda kullanıcı memnuniyetini azaltacaktır, bu sebeple de dosyaları düzenleyerek hızlı bir biçimde işlemin tamamlanmasını sağlıyor ve yine doğru orantıda kullanıcı memnuniyetinin artmasını sağlıyor. 

APK File Manager uygulamasını açtıktan sonra yükle butonuna tıklayarak seçilen hedef klasörleri taratmak mümkündür. Gerekli düzenleme uygulama tarafından yapıldıktan sonra Go butonuna tıklanmalı ve uygulama Windows işletim sistemi üzerinden APK dosyalarını kontrollü bir biçimde denetlemek isteyen kullanıcılar içinde Windows işletim sistemlerine uyumluluk sağlıyor ve tam performans gösteriyor.

AppBackup&Restore

AppBackup ve Restore uygulaması diğer uygulamalar kadar profesyonel ve hızlı olmasa bile basit bir kullanıma sahiptir. Bu uygulama yedekleme ve onarma işlemlerini yapmaya daha çok elverişlidir. 

AppBackup ve Restore uygulamasının bazı olumsuzlukları olsa bile aynı anda çoklu olarak APK dosyalarını ve telefonda yer alan uygulamaları gönderebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz işlem kısa sürede tamamlanmış olacak ve kurulum dosyalarını güvenle cihazınızda tutacaktır. 

APK dosyalarını yönetme işlemlerinde kısıtlı seçenekleri dahi olsa uygulama içerisindeki ara yüz kullanımın kolaylığı, dosya işlemleri hızının yüksek olması ve dosyaları yüksek güvenlikli bir şekilde cihazınızda barındırması bu uygulamayı dezavantajlarından arındırarak kullanılmaya değer bir uygulama haline getiriyor, basit işlemler yapacak fazla detaya ihtiyacı olmayan kullanıcılar için son derece ideal bir uygulamadır.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları