Altın Bileklik
Altın Bileklik
Yazımıza başlarken belirtmek istiyoruz ki altın bileklik daraltma işlemi dakikalık bir işlem olup, oldukça düşük maliyetli bir işlemdir.

Bazı kuyumcular, mağazalar sizden ücret bile almazlar çünkü 1 dakikayı aşmayan bu işlem ile artık sizde bol gelen bilekliklerinizi takmaya başlayabilirsiniz. Hemen dile getirmek istediğimiz konu olan daraltma konusunu işlemeye başlayalım. Hayatımızda birçok işlemin hayatı değer taşıdığını sizlerde görebilmektesiniz. Yani hayatınızın en önemli günlerinin, evlilikten sonra yaşayacağınız günler olduğunu biliyorsunuz. Ama her yıl değişen sağlık durumumuz ile birlikte kilo alıyor veya veriyoruz. Bu değişikliklerde ise parmaklarımızın ölçüleri sürekli değişiyor, veya aynı kalıyor. Hatta en çok kullandığınız elinizdeki parmakların ölçülerinin diğer parmaklardan daha fazla olduğunu biliyor muydunuz? Ve bu bakımdan yüzüklerin sol ele takıldığını biliyor muydunuz? Birçok batıl inanç, hayatımızı şekil verirken bilekliklerin sol ele takılmasının da artık bilimsel olarak bir açıklaması var.

Yapacağınız daraltma işlemlerinde değer vereceğiniz bir konu ise, parmağınız ya da bileğinizin ölçüsüdür. Yani eğer şiş parmak ile ölçü alıyorsanız, o yüzük size tekrar bol gelebilir. Bu yüzden iyice dinledikten sonra size en yakın ziynet eşyaları mağazasına yani herhangi bir kuyumcuya gidip, altın bileklik daraltma işlemleriniz yaptırabilirsiniz. Bu işlemler en fazla 10 ile 15 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Biz her ne kadar büyük bir işlem olacağını tahmin etsekte, çok ucuz ve küçük bir işlem olan daraltma sayesinde bilekliğinizi tekrar parmağımıza takmaya başlayabiliriz. Dünya’nın en önemli günleri, iki aşığın birleşme yani evlenme günleriymiş. Bu böyle araştırılmış ve açıklanmıştır. Kutsal bir işlem olan evlilikten sonra önce takılan bileklikler gerçekten kadınların en çok istediği şey olmak ile beraber, özenle koruyacakları, gözü gibi bakacakları şeyler arasına girmiştir. Altın bileklik modelleri için sitemize https://www.lizaypirlanta.com/altin-trend-bileklikler göz atabilirsiniz.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları