The Walking Dead 7. Sezon Fragmanı Çıktı
The Walking Dead 7. Sezon Fragmanı Çıktı
Televizyon dünyasının en en popüler dizilerinden biri olan The Walking Dead, 7. Sezon Fragmanı Çıktı..

Çizgi roman dünyasının en değerli üylerinden biri olan The Walking Dead'in televizyondaki serüveni devam ediyor. Bu yılın sonbahar döneminde 7. sezonu ile dönüş yapmayı planlayan The Walking Dead, beraberinde çok büyük bir sorunun da yanıtını getirecek. The Walking Dead 6. sezon finalinde yaşanan büyük şokla beraber, serinin hayranları yeni bölümleri iple çekmeye başlamış, o ürkütücü sorunun cevabı için çok sayıda teori üretilmişti.

TV dizisinin uyarlandığı çizgi romandaki efsaneleşmiş ölümlerden birini, 6. sezon finalinde görmeyi bekleyenler büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Yıllar süren bu maceranın şimdiye kadarki en büyük kötüsü olarak görülen Negan'ın öldüreceği isim sonunda belli olacak.

Gün itibariyle yayınlanan The Walking Dead 7. sezon fragmanı ise ufak tefek de olsa akıllardaki bazı soruları cevaplıyor.  Ölmesi olası baş rollerden birkaçını fragman boyunca görüyoruz ancak yüzü hiç gözükmeyen isimler sayesinde heyecan unsuru da yerini koruyor.

Çizgi romanın en sevilen karakterlerinden olan King Ezekiel ve kaplanı da bize merhaba diyecekler arasında.

Negan ve ünlü silahı Lucille'in gerçekte kimle haşır neşir olacağı, 23 Ekim 2016 tarihinde belli olacak.

The Walking Dead 7. sezon fragmanı sizleri bekliyor!

Not: Dizide hayatını kaybedecek kişinin, çizgi romandaki karakterden farklı olacağı ve sızıntıdan korunmak için malum sahnedeki tüm oyuncular ile birer ölüm sahnesi çekildiğini hatırlatmış olalım.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları