Şu Sıralar İzlenmesi Gereken 7 Film
Şu Sıralar İzlenmesi Gereken 7 Film
Eh, biliyorsunuz sonbahar eve kapanıp film izleme mevsimi olarak da biliniyor. Elinizde sıcak içeceğiniz koltuğunuza kıvrılır, battaniyenin altına girer ve güzel bir film takip etmek istersiniz.

İşte Netflix‘cilt güz akşamlarınıza zevk katacak yapımlar:

Grinin Elli Tonu
İngiliz yazar EL James‘in meşhur romanından uyarlanan, 2015’te gişe rekoru kıran erotik film Grinin Elli Tonu’nu Netflix’te seyredebilirsiniz.

Komşu Evdeki Çocuk
2015 yılında yapılmış erotik gerilim. Bir hanım evlerinin yanına taşınan gençle bir ilişkiye adım atar, sadece bu ilişki kısa zaman sonrasında tehlikeli bir durum alır. Rob Cohen imzalı filmin başrolünde Jennifer Lopez var.

Çılgın Hırsız 2
Animasyon komedi türündeki film 2013’te tüm dünyada hasılat rekoru kırmıştı. Şimdi ise Minyonlar sizi eğlendirmek için evinize konuk olacak. İçinizdeki çocuğu açığa çıkarın!

Boyun Eğmez
Yönetmen koltuğunda Angelina Jolie oturuyor, senaryo Coen Biraderler’e ilişkin. 2. Dünya Savaşı esnasında sporcu Louis Zamperini bir uçak ilçesinden sonrasında 47 gün yaşam savaşı verdikten sonrasında tutsak düşüyor…

Ex Machina
Alex Garland tarafından kaleme alınan ve ilk yönetmenlik denemesi 2015 yılında yapılmış müstakil bilim kurgu psikolojik tansiyon filmi. Teknoloji ve yapay zeka üstüne çarpıcı bir imal kovuşturmak isteyenlere şiddetle öneriyoruz.

Lucy
Luc Besson’un yönettiği 2014 yapımı Fransız bilim kurgu filmi. Mafyanın eline azalan Lucy, beynini kullanma kapasitesi müthiş derecede artınca acımasız bir savaşçıya dönüşür. Scarlett Johansson başrolde.

Hızlı ve Öfkeli 7
Deckard Shaw, komada yatan kardeşinin öcünü Dominic Toretto’dan alma ardında. Serinin 2015 yapımı yedinci filminin başrollerinde Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez ve 2014’te vefat eden Paul Walker var.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları