Game of Thrones 8. sezon tarihi belli oldu!
Game of Thrones 8. sezon tarihi belli oldu!
Game of Thrones 8. Sezon başlangıç tarihi gösterilen bir video ile resmen duyuruldu. Böylece Game of Thrones final sezonu ne zaman başlayacak sorularına da yanıt verilmiş oldu.

Game of Thrones final sezonu ne vakit başlıyor?
Dünya çapında milyonlarca izleyicisi bulunan ve bilhassa 7. Sezonuyla beraber her bölümünde rekorlar kıran HBO’nun son yıllara damgasını vuran dizisi Game of Thrones final sezonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Uzun bir süredir merakla beklenen dizinin sekizinci yani final sezonunun ilk etapta 2019 senesinde geleceği duyurulmuştu. Büyük coşku uyandıran dizinin final sezonu başlangıç tarihi ise nostaljik bir video ile resmen duyuruldu.

Televizyon tarihinin en muhteşem dizi finallerinden birisine imzasını atmak üzere olan Game of Thrones, ilk yedi sezondan görüntülerin bir araya getirildiği video kolajıyla birlikte dizinin Nisan ayında sevenleriyle buluşacağı açıklandı.

Yayınlanan videoda #ForTheThrone doğrusu taht için vurgusu yapılırken final sezonunun ancak 6 bölümden oluşacağını ve her bir bölümün adeta bir film havasında olacağını hatırlatalım. Dizinin final sezonuna ilişkin ilk fragmanı ise heyecanla bekliyoruz.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları