Disney, Deadpool, X-Men ve kalan her şeyi satın aldı!
Disney, Deadpool, X-Men ve kalan her şeyi satın aldı!
Geçtiğimiz haftanın en oldukça konuşulan vakalarından birisi Disney tarafının 21st Century Fox‘un tüm eğlence bölümünü satın alacağı yönündeki iddialardı.

 Bu iddialar kısa vakit içinde onaylanınca bizi büyük bir coşku sardı. Çünkü özellikle Marvel Studios için Spider-Man’in ardından, Deadpool, X-Men ve Fantastik Dörtlü benzer biçimde markalar eve dönüyordu.

Disney eğlence alanının en büyük anlaşmalarından birine imza attı
Disney bugün yaptığı duyuruyla 21st Century Fox‘un bütün eğlence sektörü kaynaklarını 52.4 milyar dolara satın aldığını duyurdu. Üstelik bu dev satın almanın sadece bir yönü saydığımız markalar. Bunun dışında Avatar, The Simpsons, FX Networks ve National Geographic benzer biçimde inanılmaz markalar marka bünyesine katıldı.

Ek olarak Netflix‘in en büyük rakiplerinden bir tanesi şekilde görülen Hulu‘nun yüzde 60‘lık hissesi de artık onların. Bunun daha sonra ne olacağını bilmiyoruz fakat şirketin son yılların yükselen değeri online yayıncılık tarafında çok ciddi yatırımlarını göreceğimize eminiz. Eğer Marvel Studios’u Netflix’ten çekerse ortalık fazlaca karışacaktır.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları