Cuphead Netflix'te kendi çizgi filmini yaratıyor
Cuphead Netflix'te kendi çizgi filmini yaratıyor
Studio MDHR dizide yer almaktadır

Geliştirici Studio MDHR, bu sabah Twitter hesabında The Cuphead Show dizisini açıkladı. Gösteri şu anda Netflix'te geliştiriliyor ve Studio MDHR’nin tweetine göre, şirketin şirket içi animasyon ekibi tarafından yönetiliyor. Geliştirici ayrıca, fanların “1930'ların klasik animasyon stillerinden ilham alan orijinal bir dizide daha önce hiç görmediğiniz gibi harika Inkwell Isles'a tanık olacağını” önerdi.

Şovun öncülüğü, inanılmaz animasyonu için övgüyle ödüllendirilen ve zorluk için itibar kazanan Xbox oyununu oynayan herkese tanıdık gelecektir. Netflix’in dizi hakkındaki basın açıklaması, “karakter odaklı komedinin, itici Cuphead’in benzersiz tadilatlarını ve onun temkinli ancak kolayca sallanan kardeşi Mugman’ını takip ettiğini” belirterek gösterinin gerçekte ne içereceğini anlatıyor.

Cuphead Show tüm izleyicilere yöneliktir, ancak ortak yapımcılar Jared ve Chad Moldenhauer, IGN'ye amacın daha büyük çocukların ve yetişkinlerin gösterinin farklı yönlerinden zevk alabilmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

Jared, IGN'ye “Bu bir yürümeye başlayan çocuk gösterisi ya da küçük bir çocuk çizgi film değil” dedi. “[Göstericilerin] oyunun ima ettiği aynı tür titreşimi hedeflediğini söylemek güvenli. Bu fikri alıp genişletiyorlar. ”

C.J. Kettler (Kene), Dave Wasson (Mickey Mouse Şortları) ve Cosmo Segurson (Rocko’nun Modern Yaşamı: Statik Sarılmak) yönetici yapımcılar olarak görev yapmak üzere belirlendi. Moldenhauer kardeşler şovda yapımcı olarak hareket edeceklerdir, ancak herhangi bir animasyonu üstlenemezler. Gösterinin şu an için tahmini yayın penceresi yok.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları