Çağatay Ulusoy’lu The Protector yayın tarihi belli oldu!
Çağatay Ulusoy’lu The Protector yayın tarihi belli oldu!
Netflix’in başrolünde Çağatay Ulusoy’un bulunduğu The Protector ( Hakan: Muhafız ) isimli bir Türk dizisi üzerinde çalmış olduğu uzun süredir biliniyor. Kısa bir süre önce dizinin ilk fragmanını yayınlayan Netflix Türkiye‘den bomba bir açıklama daha geldi.

Böylece başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü’nün yer almış olduğu Hakan: Muhafız’ın (The Protector) yayın zamanı belli oldu!

The Protector yayın tarihi/ Hakan: Muhafız yayın tarihi

Geçtiğimiz ayın başlangıcında yayınlanan dizinin fragmanı Netflix’in sosyal medya hesaplarında ” İstanbul’un son muhafızı burada. Hakan: Muhafız oldukca yakında sadece Netflix’te ” açıklaması ile paylaşılmıştı. Bugün dizinin meydana getirilen açıklamayla ise merakla beklenen The Protector gösterim zamanı (Hakan: Muhafız yayın tarihi) 14 Aralık Cuma şekilde belirtildi.

Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda yer alan mühim oyunculardan bazıları. Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstüne alıyor.

Dizide bayağı bir genç olan Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak mecburiyetinde bulunduğunu öğrenmesini ve yaşantısının aniden altüst şekilde epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluşmuş olduğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslen hikayenin başlangıcında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki oldukça kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu oldukça başka bir dünya bekliyor olacak!

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları