Blade Runner 2049 Fragmanı Yayınlandı
Blade Runner 2049 Fragmanı Yayınlandı
Blade Runner serisine yeni bir film ekleniyor

Blade Runner 2049. Serinin yeni filmi için geçtiğimiz günlerde bir fragman gösterildi. Fragmanda Kaliforniya’nın 2049’daki halini ve filmin geçmiş olduğu bölgelere dair diğer bilgileri görüyoruz.

Blade Runner 2049‘da Officer K karakterini meşhur oyuncu Ryan Gosling oynuyor. 30 yıldır yitik olan Deckard karakteri de Harrison Ford tarafınca canlandırılıyor. Filmde Officer K, sorularını cevaplaması için Deckard’ı bulabilmek suretiyle yola düşüyor. Fragmanda geçen sahnelere baktığımızda Officer K’nin “Neler oldu?” sorusuna Deckard, “Bizi avlıyorlardı.” benzer biçimde cevap veriyor. Bu cevap, seyirciye filmin arka kalanını merak ettirmek için kafi ve artar dahi. Peki film ne vakit sinemalarda olacak diye sorarsanız, 6 Ekim’den itibaren vizyonda olacağını söyleyebiliriz.

Blade Runner, fazlaca eski bir süratli ve serinin ilk filmi 1982’de vizyona girdi. Türkiye’de de bu süratli, Bıçak Sırtı ismiyle yayınlanıyor. Serinin yeni üyesi, ufukta bir savaşa ve birtakım soruların cevabına yönelik bir senaryoyu içeriyor. Köklü bir süratli olduğundan dolayı yeni filmin ilk filme iyi bir biçimde bağlanması oldukça mühim.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları