LOL Skin Hilesi Ne İşe Yarar?
LOL Skin Hilesi Ne İşe Yarar?
League of Legends hayranlarının merakla beklediği önemli konulardan biri skin hilesi konusudur. ‘Peki bu hile ne işe yarar?

Gerçekten farklı kostümleri elde etmeye yarıyor mu? Hesabın banlanmasına sebep olur mu? Kurulumu nasıl gerçekleştiriliyor?’ gibi soruların cevaplarını arıyorsanız yazımızın devamını okuyarak bütün bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lol mod skin hilesi, oyun içerisindeki normalde ücretli olan kahraman kostümlerini ücretsiz bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir hile programıdır. Bu programı ücretsiz olarak indirebilir ve yüzlerce kostüme birkaç kısa işlem uygulayarak edinebilirsiniz.

Ancak bu hileyi kullanmanız oyundaki arkadaşlarınız veya rakipleriniz için hiçbir farklılık yaratmayacaktır. Yani hile sadece sizin ekranınıza yansıyor başka kullanıcılar tarafından görülemiyor. ‘Yine de oyunda görselliğe önem veriyorum, farklı kostümleri denemek istiyorum, kostümleri ücretsiz olarak almak istiyorum veya kostüm almaya param yok ve bu yola başvurmak zorundayım.’ diyorsanız LOL skin hilesini indirerek kostümlere ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. İndirme linkine yazımızın altındaki indirme butonundan kolayca ulaşabilirsiniz.

Lol mod skin hilesi, oyun içerisinde var olan bütün kostümleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu hileyi indirerek bütün karakterlerin kostümüne göz atabilir, beğendiğiniz bir kostümü tercih ederek oyunu bu kostümle oynamaya başlayabilirsiniz.

Belirtmemiz gereken bir diğer önemli konu da LOL skin hilesinin oyun yapımcıları tarafından korsan yazılım olarak görülüyor olmasıdır. Bu durumda bu hileyi kullanan kişilerin banlanma ihtimalleri bulunmaktadır. Hileyi kullandığınız takdirde %100 banlanacaksınız gibi bir şey söyleyemeyiz. Ancak yine de uyarmamız gerektiğini düşünüyor, hileyi kullanmadan önce sizlerin de bunu dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.

LOL skin, kurulumu oldukça basit bir hile programıdır. İndirme bağlantısına tıklayarak programı indirin ve klasöre çıkartın. Klasör içerisinde yer alan “LOLPRO 8.24.5.exe” isimli dosyaya tıklayarak kurulumu başlatın. Karşınıza kahramanlar çıktığı anda kurulumunuz gerçekleşmiş demektir. Buradan istediğiniz kahramanı seçerek hazır butonuna basınız. Ardından kahramanda kullanmak istediğiniz kostümü seçerek ACTIVE SKIN HERE butonuna basınız. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde hile aktif hale gelecektir. Bu hileyi kullanarak kahraman kostümlerinin nasıl görsel efektlere sahip olduğunu, hangi kostümün daha etkileyici olduğunu birebir kullanarak öğrenebilirsiniz. Şimdi https://bordoklavyeli.net/lol-skin-hilesi-nasil-yapilir/ adresinden hile ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları