Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint'i nasıl düzelteceğini açıkladı
Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint'i nasıl düzelteceğini açıkladı
Geliştiriciler oyunun 'daha radikal ve sürükleyici' bir versiyonunun eserlerinde olduğunu söylüyorlar.

Ghost Recon Breakpoint, ses çıkaran bir thud ile indi: İncelememizden 40/100 puan topladık, onu "Ghost Recon] Wildlands'de bulunan bazı özelliklerini aktif bir şekilde kaldırırken diğerlerini de önemli ölçüde ortadan kaldıran" sıkıcı açık dünya taktik avcısı "olarak nitelendirdik. daha da kötüsü." Ubisoft'u gelecek üç sürümde frene basması konusunda ikna etmeye yardımcı olacak kadar fena halde tank aldı ve bu da Ubi'nin hisse fiyatına oldukça ciddi bir darbe getirdi.

Ubisoft CEO'su Yves Guillemot, geçen hafta, çok zor bir başlangıç olmasına rağmen, şirketin "gerekli iyileştirmeleri sağlamak için oyunu desteklemeye ve toplumu dinlemeye devam edeceğini" söyledi. Bugün, Ubisoft bunun nasıl yapılacağına dair bir fikir verdi.

Breakpoint ekibi bir güncellemeyle, “Oyun hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için zaman ayırdığınızdan dolayı ne kadar takdir ettiğimizi yeterince vurgulayamıyoruz. Bu ilk haftalar beklenenden daha zor olsa da, geribildiriminizi kalbe alıyoruz” dedi. . “Bu oyunu, Ghost Recon franchise'ını ve siz, oyuncu topluluğumuzu derinden önemsiyoruz ve geliştirmeye kararlıyız.”

İlk adım, muhtemelen açıkçası, hataları düzeltmek ve istikrarı artırmak. Ubisoft, bir sonraki büyük güncellemenin Kasım ayının ortasına varacağını ve ardından bu ayın sonunda bir başkasının geleceğini söyledi. Lansman sonrası yeni içerik, Aralık ayında gelmesi beklenen ilk Ghost Recon saldırısı, Project Titan ve kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan Terminator Live Event de dahil olmak üzere çalışmalarda kaldı.

Oyun içi ekonomi de önümüzdeki birkaç hafta boyunca ayarlanacak, “oyunculara yönelik tecrübeyi daha konforlu hale getirecek” ve AI takım arkadaşları geri getirilecek, ancak bu “büyük bir girişim” olmasına rağmen hemen gerçekleşmeyecek.

Ancak düzeltmeler ve ince ayarlamalar sadece şu ana kadar bir oyun alacaktır, bu yüzden Ubisoft da tüm lanet oyunun büyük bir revizyonu gibi olan şeylere bağlı kalmaktadır.

Ekip, “Yapılan tasarım seçeneklerinden bazılarının, Ghost Recon franchise'ı tarafından yönlendirilen yöne ilişkin kutuplaştırılmış tepkilere ve tartışmalara neden olduğunu biliyoruz” dedi. “Oyuncuların oyunun yeni öğelerini kucakladığını görmekten mutluyuz, ancak aynı zamanda iyileştirme alanları olduğunu da anlıyoruz. Bazılarınız yeni hayatta kalma mekaniğimizin deneyiminiz üzerinde daha fazla etkiye sahip olmasını isterken, bazıları da kademe yağma ilerlemesini beğenmez Biz ekledik."

"Ghost Recon için vizyonumuzun temel unsurlarından biri, hayranlarımızı cesur ve özgün bir askeri deneyime sokmak. Bu vizyon ve aldığımız geri bildirimler doğrultusunda, Ghost Recon Breakpoint'in daha radikal ve etkileyici bir versiyonu üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca, seçim özgürlüğünü her zaman Ghost Recon DNA'nın bir parçası olduğundan, oyun zevkini istediğin gibi tasarlamanı istiyoruz. ”

Burası Hollywood'un başrol oynadığı büyük bir amiral gemisi oyununun hemen ardından olması için harika bir yer değil, ama Ubisoft için de pek bilinmeyen bir bölge değil ve aslında bu kurtarma işlemlerinin çalışmasını sağlamak için oldukça güvenilir bir geçmişi var. Çünkü Onur, ortaya çıkmasından çok kısa bir süre sonra bir boykot konusuydu ve The Division, Ubisoft'un genişlemeleri geciktirmek zorunda kaldığı bir karışıklıktan kaynaklanıyordu; Ubisoft'un son yıllardaki en büyük başarı öykülerinden biri olan Rainbow Six Siege bile, oyunu sıraya koymak için mevsimsel içeriğini incelemek zorunda kaldı. Hiçbirinin Breakpoint'in yaptığı kadar zorla karşı karşıya kaldıklarını sanmıyorum, ancak hepsinin çalışmaya ihtiyacı vardı ve hepsi uzun vadede başarılar elde etti.

“İstediğiniz yere oyunu almak için önümüzde çok fazla çalışmamız olduğunu ve her şeyin istediğiniz kadar hızlı bir şekilde ele alınmayacağını veya serbest bırakılmayacağını biliyoruz. Ubisoft, “Doğru yapılır, ancak şu anki gelişme durumu hakkında elimizden geldiğince şeffaf olmak istiyoruz” dedi.

"İçeri girmiş olan herkese ve bize katılmayı düşünenler için - lütfen görüşlerinizi paylaşmaya devam edin. Bu sadece başlangıç ve geleceği birlikte bekliyoruz."

Ubisoft ayrıca “oyunun gelecekteki içeriği ve geliştirmeleri hakkında kendinizi ifade etmenize yardımcı olacak yeni bir Topluluk Araştırması” düşünüyor.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları