Halo: Reach lansman gününde en çok oynanan Steam oyunudur
Halo: Reach lansman gününde en çok oynanan Steam oyunudur
Halo etkileyici bir PC dönüşü yapıyor

Halo: Reach dün Steam'de piyasaya sürüldü ve hemen Valve'ın en çok oynanan oyun listelerinde yer aldı. Başlangıçta yaklaşık 10 yıl önce Xbox 360'ta ilk defa yapılan tartışmadan sonra Microsoft, kilidi açılmış kare hızları, görüş alanı kaydırıcısı ve hatta ultra geniş monitör desteği içeren etkileyici bir bağlantı noktasıyla PC'yi klasik hale getirdi.

Lansman günü zirvesinde, 161.000 kişi Steam'in en çok oynanan oyunlarında dördüncü sıraya yerleşerek Halo: Reach'i oynuyordu. Şimdi Destiny 2, Gökkuşağı Altı Kuşatması ve Grand Theft Auto V'in arkasına düştüğü halde, Reach şimdi rahatça yedinci sırada. Valve'ın Steam Sonbahar İndirimi sırasında, hatta satışta olmadan en çok satan oyundu, bu, özellikle oyuncular piyasaya sürüldüğü günlerde sadece bir tanesine erişebildiklerinde, yeniden kazanılmış eski Xbox oyunları koleksiyonu için oldukça büyük bir başarıydı.

Halo: Reach, Xbox 360'ta çok popüler bir ünvandı, ancak şu anda Steam'in en çok oynanan oyunlarının en üstüne de sıçradığını görmek hala etkileyici. Microsoft, on yıldan fazla bir süredir PC’de ilk defa çıkan ilk Halo oyunu. Microsoft, şirketin 2007’de korkunç Games for Windows Live hizmetinde Halo 2 Vista’yı başlattı.

Neyse ki, Microsoft bu sefer Steam rotasına gidiyor ve şirket Halo: Bu lansmanı doğru yapmak için geniş kapsamlı bir şekilde test ediyor. Reach Halo'daki ilk oyundur: PC'de piyasaya sürülen Master Chief Collection ve gerisi kronolojik sırayla takip edecek. Halo'daki altı oyunun tümü: Master Chief Collection, Steam'de veya Microsoft Mağazası aracılığıyla 39.99 dolara satılıyor. Halo: Reach ayrıca 9.99 ABD Doları karşılığında veya Xbox ve PC'deki Xbox Game Pass'ın bir parçası olarak ücretsiz olarak kullanılabilir.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları