Gta 7 Ne Zaman Çıkacak? Gta 7 Çıkış Tarihi!
Gta 7 Ne Zaman Çıkacak? Gta 7 Çıkış Tarihi!
Gta 7 ne zaman çıkacak? Gta 7 çıkacak mı? Aklınızdaki soruları yanıtlamaya çalışıyoruz..

GTA 7 Yayın Tarihi: GTA 7, Rockstar Games tarafından dünyadaki çok yönlü video oyunlarından biri olacak. GTA serisinin adı ve şöhreti iyidir ve milyonlarca takipçisi başarısına tanık olmuştur. Rockstar Games o kadar keskindir ki, her oyunda yeni ve yenilikçi bir şey deniyor. Rockstar'ın sonraki yayınları GTA 6 veya GTA 7 olsun, tüm taraftarların gözleri Rockstar'da bulunuyor. Bu, piyasaya sürülmekten oldukça uzaktır ve Rockstar tarafından oyun hakkında resmi olarak bahsedilmeyen hiçbir şey yoktur. Fakat bir şey, oyunun sallanacağı ve oyunun çok yönlülüğüne karşı hiçbir parmağın işaret edemeyeceğidir. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, GTA 7 Yayın Tarihi'ndeki resmi teyitlerini bekliyorlar çünkü öncüllerinin birçok severleri olduğu kadar önemli içerikler var.

GTA 7 Özellikleri

Geliştirici, oyun için 45 yıllık fikirleri var. Planı bugüne kadar başarılı ve gelecekte GTA 6 ve GTA 7'deki stratejisi veya uygulaması onun onayını kesin olarak alacak. Oyunu, envanter fikirleri ve teknikleri ile farklı tutmak için oyunun tekdüzelik özelliklerini çiğneyerek Rockstar'ın eşi benzeri görülmemiş gayreti, zihinsel durumu de-strese sokacaktır. GTA 5 ve GTA 6 gibi öncekilerden oldukça farklı olacak pek çok faktör var. İnsanlar, zenginliği veya özelliklerin yenilikçiliğini seven bir insana bayılıyor. Oyunun çağdaş teknikleri münhasırdır ve birçok insanın yaşamında mutluluk ve memnuniyet kazanmak açısından fark yaratacaktır. Oyunu oynarken birçok an sıkılmayacaksınız. Heyecan ve macera her yerde etkindir. Dolayısıyla, oyunun standart seviyesini tanımlayacak GTA 7'de görmek istediğimiz harika özelliklerden bazılarını keşfedin.

Önde gelen karakteri değişti

GTA 7 oyununun ana karakteri GTA'nın önceki sürümünden farklı olacak. GTA 5 oyununda kimlerin oynadığını bildiğiniz gibi listede önde gelen karakterler vardı. GTA 6'da söylendiği gibi yalnızca bir kadın karakter olacak. GTA 7'de sahnede olan şey, GTA'nın yaklaşan sürümünde bir kadın öncül karakterinin olması kapsamı olabilir. Ancak yine de tek kadın karakterin tanıtımı sıkıcı olabilir. Dolayısıyla Rockstar, bülten başına oyuna ilgisini canlı tutmak için bu alanda biraz ilerlemeli ve fark yaratmalıdır. Geliştiriciden gelen olağanüstü yumruklar, geliştiricinin şüphesiz beklediği şey.

Mekanlar

Konum söz konusu olduğunda, GTA 6 ve GTA 7 olup olmadığı konusunda hep vızıltılar dolaşıyor. Söylentilere göre oyunun yükseltilmiş versiyonu başına giderek daha fazla yer var. Fakat oyunda tam olarak ne yapılacağı hala balıkçı. GTA 7 muhtemelen sahte bir ada sahip bazı şehirlere sahip olacak, ancak gerçek gibi görünecektir. Sadece Amerika kıtasını sınırlamamak için büyük şans var, ancak yerler açısından seleflerine göre daha fazla seçenek var. Dolayısıyla içine haritalar eklemek bizim görmek istediğimiz bir şey.

Daha fazla ulaşım aracı

GTA 7'de çok sayıda araba, helikopter, uçaklar, motosikletler, bisikletler ve daha fazlası olabilir. Böylece oyuncular daha ayrıcalığa sahip olacaklar ve oyunda daha eğlenceli olacaklar. Geliştiriciler daha fazla çekim yapacak ve bize daha fazla seçenek sunacak; böylece GTA 7 hem eğlenceden hem de maceradan ödün vermeksizin daha teknik fikirlerle daha iyi ve yenilenmiş olacak. Rockstar, oyunun yeni sürüme geçirildiği her sürümde seçeneklerin daha fazla odağı oluşturmakta geride kalamaz. Araba ve motosiklette birçok harika araç bulunan oyunculara ilgi duyacağını biliyor.

Daha fazla şehir

Şehirlerde değişiklik yapma veya gelişme açısından, geliştiricilerin şehirlerin geçmişini bir araya getirme duygusu var, böylece oyuncular daha fazla yeri ziyaret edebiliyorlar. İlgilendiği oyunu oynamakta büyük fark yaratacak olan seyahat seçenekleri genişletilecek. Dolayısıyla, daha fazla şehri olan GTA 7, ona göre dört ya da daha fazla başparmak olacak. Vice city, Liberty city, Los Santos ve daha fazlası gibi daha fazla şehrin veya eyaletin tutarlılığı sahnede. Böylece oyuncular unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayacaklar. Eğlence garanti edilmektedir.

Daha iyi dükkanlar ve evler

Daha iyi dükkanlar ve daha iyi fikirlere sahip evler, oyun GTA 7'nin yükseltilmiş versiyonuna daha fazla önem verecek. GTA 7'ye odaklanmak oldukça erken ve yalan söylüyor. Fakat en azından gerçeğe ulaşabiliriz ya da yanlış kavramaya sokulabilir. Mağazalar daha yapılandırılmış olacak ve binalar daha fazla olacak ve evler malzeme ile süslenecek. GTA 5'de kaçırdığınız şey artık eksik bir şey olmazdı. Bu boşluğu daha fazla bina, ev ve dükkan açısından dolduracaktır. Sahilde birkaç tezgah olabilir, oyunculara lanet bir şey yapmadan fark yaratmak için herhangi bir şey olabilir. Herhalde öncekilerden daha büyük her şeye sahip olmanız gerekmiyor. Toplantılarda ve etkileşimlerde daha çok vurgulanacak.

GTA 7 Platformları

GTA durumunda platform desteği inanılmaz. Çevremizdeki tüm son platformlarla uyumludur. GTA 7, yetenekli ve kontrol edilebiliyor ve böylece bugüne kadar mevcut olan hemen hemen tüm platformlarda iyi sonuçlar elde ediyor. Arabelleğe almadan sorunsuz çalışmak, oyunun, tam eğlencenin önceliğini vermeye yönelik farklı platformlarla varlığının iyi bir şekilde var olduğunu belirtiyor. GTA 7 tarafında hangi platformda can sıkıcı bir performans göstermeyeceğinizi kontrol edin.

PlayStation 5

Sony'nin 2018'de yeni PlayStation 5 formundaki yeni bültenleri ile yakında çıkacağını söylüyor. O zaman, muhtemelen GTA 6'yı birlikte göreceksiniz. Bu nedenle, PS 5'in GTA 6 ve GTA 7 ile uyumlu ve düzgün olacağını söylemek iyi olur. PS 5 platformu, GTA 6 ve GTA 7 oyunlarını oynarken kesinlikle güvenir. Şikayetçi görünmüyorsunuz Oyun tamponlama ve yavaşlık artık sizi öldürmeyecektir. Sorunu doğurmaz.

PlayStation 4

PS 4 de mevcut ve GTA serisi oyunlar gibi oyunu daha iyi oynamak için umut veriyor. GTA 6 ve GTA 7 gibi erdemli oyunları oynarken eğlencenizin tarzına uymaz. Sony'nin PS 4'ü oyunu GTA 6 ve GTA 7'ye iyi kontrol edebileceğinden şüphe yoktur. PS 4, oyunun PS 4'le oynanması konusunda biraz şaşırmış olabiliriz, ancak büyük olasılıkla yapı pozitifliğe doğru gidiyor ve oyun PS 4'te düzgün şekilde düzenlenecek.

PlayStation 3

PS 3'ün başarıyla gerçekleştirilen 10 yıllık yolculuğu ancak şimdi PS 3'ün GTA 7 gibi yeni sürümü destekleyemeyeceği düşünülüyor. Bu yaklaşan Rockstar oyunu daha hızlı ve daha iyi. Böylece PS 3'ün desteklenmesini bekleyemezsiniz. Bol platformlara sahip olmasına rağmen, oyuncuların GTA 6 ve GTA 7 gibi üst düzey oyunları destekleyecek en son oyun istasyonuna sahip olmaları için herhangi bir sorun olmayacağını düşünüyorum.

Xbox Two

Web dünyası en yeni oyun olan GTA 7'nin söylentilerine o kadar açıklayıcı: Microsoft'un Xbox 2 oyunu sahnede ve 2018'de çok yakında piyasaya sürülebileceğini görebilirsiniz. Kesinlikle Xbox'ı GTA 7 ve GTA 6 oyununu destekleyecek şekilde görebilirsiniz. Hem de. Xbox 2 en yeni oyunlarla harika olacak ve oyunun pürüzsüzlüğünü kaybetmeden oynamasını sağlamak için bununla büyük bir umut var.

Xbox One

Xbox One da son oyunlar için çok destek veriyor. O zamana kadar bizimle birlikte GTA 7'yi tam sallayacağımız zaman Xbox 10 yaşında olacak. Fakat Xbox One geliştiricisinin en yeni özellikleri GTA 7'yi çalıştırmak için yapacak. Dolayısıyla Xbox One kullanıcısı için oyun oynamak için diğer platformları indirmek için bir baş ağrısı olmayacak.

Xbox 360

Xbox 360 10 yıllık süresini tamamladı ve Microsoft'un oyunseverler için büyük destekçisidir. Ancak üzülüyoruz ki Microsoft, Xbox 360'ın 2016'daki herhangi bir oyuna destek vermeyeceğini açıkladı. Bu nedenle, GTA 7 ve GTA 6'nın desteklenmesi altında oynamasını göremiyorsunuz. Xbox 360 kullanıcılarının oyunun desteğini almak için başka bir alternatif indirmeleri gerekiyor.

PC

GTA 7 PC versiyonu da piyasaya çıkacak. Yani, PC kullanıcıları rahatlama iç çekebilirsiniz. PC'nizde donanım yükselttiyseniz PC'de oyun daha pürüzsüz, daha iyi ve daha hızlı olacak. Bu nedenle GTA 7 Yayın tarihi, bizim gibi GTA severler için daha iyi bir PC oyun deneyimi getirecektir. PC sürümü GTA 7'de geliyor; Hindistan'da olduğu gibi pek çok insana rahatlama ortamı sunan bir yer. PC kullanıcıları dizüstü bilgisayar ve tabletten daha fazla.

Yukarıdaki tartışma ile yapılan sonuç, GTA 7'nin PS 5, PS 4, Xbox Two, Xbox One ve PC'yi destekleyeceği sonucuna varıyor. Bu yaklaşan oyunu oynarken bu platformlarla ilgili herhangi bir sorunuz olmayacak. Bu platformlar kolayca bulunur, bu nedenle GTA 7 oynamak konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

GTA 7 Yayın Tarihi: Ne zaman?

Olay yerine gelmekte çok zaman alacaktır. 2022, GTA serisinin önceki yapısına göre GTA 7 için serbest bırakıldığı yıl olabilir. Hala GTA 6'yı bekliyoruz, bu nedenle GTA 7'nin resmi Yayın tarihi, henüz sıcak balonlarla havayı doldurduğumuz Rockstar tarafından resmen belirtilmedi. Her şey olabilir dedikodulara yakın olabiliriz veya ondan çok uzakta olabiliriz.

GTA 1997'de serbest bırakıldı, GTA 2 1999'da serbest bırakıldı, 2001'de GTA 3, 2008'de GTA 4, 2013'te GTA 5, 2018'de GTA 6 ve 2022'de GTA 7. Dolayısıyla hala Rockstar'ın GTA hakkında yeşil sinyal bekliyoruz 6'da, bazı insanlar GTA 6'nın 2017'de civarında olacağını duyururken bazıları GTA 6'nın 2018 olacağını söylüyor. Öyleyse GTA 7 hakkında söyleyebileceğimiz en iyi şey aslında bilinmiyor. Yalnızca GTA serisinin daha önceki sürümleri temelinde inanıyoruz.

 

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları