En İyi Oyun Nickleri ile Karakterinizi Yansıtın!
En İyi Oyun Nickleri ile Karakterinizi Yansıtın!
Yeni oyun karakteri yarattıgınız da en zor kısım olan oyun nicki bulma bölümünde yardımcı olmaya çalısışıyoruz.

Oyun nickleri ile online dünyada birçok insan kendini gizemli göstermeyi tercih ediyor ve nick kullanımının asıl nedeni de budur. İsim soy isim kombinasyonu kesinlikle akla ilk gelen oluyor ve bu da sıradan bir tercih olacak karşımıza çıkıyor. Online dünyada oyun nickleri seçimi yaparak sizler de daha gizemli bir görüntü sergileyebilir ve anonim olarak takılabilirsiniz. Bu yalnızca oyun severler için geçerli değil, sosyal medya hesaplarınızı oluştururken de yine nik kullanabilirsiniz ve emin olun merak uyandıran detaylardan bir tanesidir. Karşımızda bunun çok fazla örneği var ve popüler oyuncuları takip ediyorsanız eğer ne demek istediğimizi sizler de çok daha iyi anlayacaksınız.

Nick seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar elbette olacaktır. Özgünlük en önemli konulardan bir tanesidir. Daha önce alınmış bir niki kullanmak ya da ona benzer bir tercih yapmak ne yazık ki çok da büyük bir etki uyandırmıyor. Yaratıcılığınızı kullanabilir ve profillerinizi bu doğrultuda ulaşabilirsiniz. Çok sayıda örnek var ve bu örnekleri inceleyerek de tercihlerinize yön verebileceğinizi düşünüyoruz. Az önce de ifade ettiğimiz gibi sıradan ve herkes tarafından tercih edilen isim soy isim kombinasyonu yerine sizi daha farlı bir şekilde anlatan ve hoşunuza giden bir nik çok daha dikkat çekici ve etkileyici olacaktır.

En İyi Oyun Nickleri

Aspect : Görünüş

Bender : cümbüş

Big Papa : Büyük baba

Bowser : benzin pompası

Bruise : çürük

Bullet-Proof : Kurşun geçirmez

Cannon : top

Clink : çın

Cobra : kobra

Colt : tay

Crank : Krank

Creep : Sürünme

Daemon : şeytan

Decay : çürüme

Diablo : Diablo

Doom : kader

Dracula : Drakula

Dragon : Ejderha

Fender : çamurluk

Fester : Fester

Fire-Bred : Yangın-Bred

Fisheye : Balık gözü

Flack : Flack

Gargoyle : çirkin yaratık

Grave : mezar

Gunner : topçu

Hash : esrar

Hashtag : Başlık etiketi

Hurricane : Kasırga

Indominus : Indominus

Iron Heart : Demir kalp

Ironclad : demir kaplı

Iron-Cut : Demir Kesme

Ironsides : yiğit kimse

Kevlar : Çelik yelek

Killer : Katil

Knuckles : Knuckles

Kraken : deniz canavarı

Lightning : Şimşek

Lynch : Linç

Mad Dog : Deli köpek

O’Doyle : O’Doyle

Psycho : Psiko

Pursuit : kovalama

Ranger : korucu

Ratchet : mandal

Reaper : orakçı

Rigs : Donanımları

Ripley : Ripley

Roadkill : roadkill

Ronin : Ronin

Rubble : Moloz

Sasquatch : Koca Ayak

Scar : Yara izi

Shiver : titreme

Skinner : deri yüzücü

Skull Crusher : Kafatası Kırıcı

Slasher : Kamçı

Steel : Çelik

Steel Foil : Çelik folyo

Steel Forge : Çelik Dövme

Steelshot : Steelshot

Surge : dalgalanma

Sythe : Sythe

Tempest : fırtına

Titanium : Titanyum

Tito : Tito

Trip : gezi

Trooper : süvari atı

Tweek : Tweek

Vein : damar

Void : Geçersiz

Wardon : Wardon

Wraith : hayalet

Zero : Sıfır

Zero One : Sıfır Bir

Oyun Nickleriniz Kimliğinizdir

Emin olun bir süre sonra insanlar adınızı unutuyor ve sizleri kullanıcı adlarınız ile tanıyor ve tanımlıyorlar. Karakterinizi yansıtan ya da kendinize yakın hissettiğiniz bir oyun karakterinin ismini alabilirsiniz ya da hayatınızda iz bırakan bir film karakteri de yine kullanıcı adınız olarak hayata geçirilebilir. Aslında birçok oyun sever de bu şekilde bir tercihte bulunuyor ve nikleri sayesinde kısa süre içerisinde daha popüler bir kimliğe sahip oluyorlar.

Başlıkta da belirttiğimiz gibi bu nikler sizi en iyi yansıtan ve hatta kimlik olarak nitelendirebileceğimiz tanımlamalardır. Kendinizi ispat edeceğinizi düşündüğünüz bir oyunda, dikkat çekici bir nik ile fark yaratabilir ve harika işlere imza atabilirsiniz. Anonim takılmak her zaman için daha gizemlidir ve merak uyandıran bir tarafı olduğunu da özellikle hatırlatmak gerekiyor. Nik bulma ya da oluşturma konusunda kendinize güvenmiyor ya da yaratıcı olmadığınızı düşünüyorsanız eğer yapmanız gereken şey farklı kaynaklara göz atmak olacaktır.

En iyi oyun nickleri seçiminde editörler başarılı örneklere imza atıyor ve kullanıma hazır nik çalışmaları ile birlikte sizlere çok sayıda örnek sunuyorlar. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi yalnızca oyun dünyasında değil, aynı zamanda sosyal medyada da kullanıcı adına ihtiyacınız olacaktır. Gizem detayını bir adım daha öne taşımak adına sizler de nick tercihi yapabilir ve takipçilerinizi peşinizden sürükleyebilirsiniz. Online dünya da bu seçimler konusunda sizlere yardımcı olacaktır diye düşünüyoruz.

Kaynak: https://www.teknocard.com/en-iyi-oyun-nickleri-ve-anlamlari/

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları