Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar
Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar
Bilgisayar sistemi düşük olanlar için hazırlamış olduğumuz oyun listesinde eğlenceli oyunlar bulabileceksiniz. Karşınızda Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Gün geçtikçe video oyunları artıyor. Artıyor artmasınada her bilgisayar kaldırmadığı için bir çoğumuz düşük grafikli kasmayan oyunlar ararız sizler için hazırladığımız düşün sistem gereksinimli oyunlara bu listede bakabilirsiniz ;

Ücretsiz Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Slither.io

slitherio_2_1024x568

Agar.io'nun oyun mantığı üzerinde yaratıcı değişiklikler yaparak eğlenceli bir sonuç ortaya çıkaranslither.io'da küçük solucanımızı büyütmeye çalışıyoruz.

World of Soccer Online

world-of-soccer-online_1_1024x768

Arcade türünde hızlı oynanışa sahip bir futbol oyunu olan World of Soccer Online'da kuşbakışı kamera açısıyla oyuncularımızı yönetiyoruz ve online maçlara çıkarak diğer oyuncularla kapışıyoruz.

SAS: Zombie Assault 4

play-sas-zombie-assault-4

İnternet tarayıcınız üzerinden çalışabilen SAS: Zombie Assault 4'te zombiler tarafından istila edilmiş uzak bir gezegene yolculuk ediyoruz ve bu zombiler bizi dört bir yandan sıkıştırırken hayatta kalmaya ve görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Drink Beer, Neglect Family

drink-beer_2_644x481

Drink Beer, Neglect Family süprizlerle dolu bir platform oyunu. Oyunda sadece bira içerek aile üyelerinden kaçmaya çalışan bir babayı kontrol ediyoruz.

Hearthstone

mages-usually-rely-on-spell-damage-to-win-their-matches-in-blizzard-s-hearthstone-game

Blizzard'ın Warcraft evreninde geçen kart oyunu Hearthstone diğer Blizzard oyunları gibi çok yüksek sistem gereksinimlerine sahip değil.

Unturned

image-01-700x393

En başarılı Minecraft alternatiflerinden olan Unturned hem ücretsiz, hem de online olarak oynanabiliyor.

GUILT

guilt_2_640x360

GUILT başarılı atmosferiyle dikkat çeken bir platform oyunu. GUILT'te karanlık bir ormanda kendini bulan bir kadını kontrol ediyoruz ve sürekli bizi takip eden yaratıklardan kurtularak engelleri aşmaya çalışıyoruz.

Strife

strife_4_1920x1080

Bir çok oyunculu online savaş arenası oyunu (MOBA) olan Strife'ta takımlar halinde bir yandan kendi üssümüzü korumaya diğer yandan da düşman üssünü yok etmeye çalışıyoruz. Kendilerine has savaş yeteneklerine sahip birçok farklı kahramanla dolu oyun göze oldukça hoş görünüyor.

Double Action

double-action

Double Action, Max Payne'deki aksiyon sahnelerini online yapıyla birleştiren bir oyun olarak özetlenebilir.

Stunt Rally

stunt-rally_10_1366x854

Açık kaynak koduna sahip bir yarış oyunu olan Stunt Rally'de oyuncular birçok farklı araç türünü kullanabilirken 170'in üzerinde pist seçeneğine sahipler. Oyunda arabaların yanında motor gibi araçları da kullanabiliyoruz.

HIS (Heroes In the Sky)

HIS_main

HIS (Heroes In the Sky) online olarak oynayabileceğiniz bir uçak savaşı oyunu. MMORPG şeklinde tasarlanmış oyunda 2. Dünya Savaşı'na özgü uçaklarla gökyüzüne açılabilir ve diğer oyuncularla savaşabilirsiniz.

Demo Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

SpeedRunners

speedrunners

SpeedRunners süper kahraman yarışlarını konu alan bir oyun. Online olarak oynanan oyunda her oyuncu kendi süper kahramanını yöneterek diğer kahramanları geride bırakmaya çalışıyor.

Party Hard

party-hard_2_1917x1079

Party Hard yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bir oyun. Party Hard'da komşuları gecenin köründe yüksek sesle parti yaparken cinnet geçiren ve bu partiyi sabote etmeye niyetlenen bir adamı kontrol ediyoruz.

DiRT Showdown

dirt-showdown_3_1920x1080

Yarış oyunlarında usta Codemasters tarafından geliştirilmiş DiRT Showdown'da farklı türde araçlarla farklı kıtalarda yarışlara katılıyoruz.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları