Agar.io Tarzı Bağımlılık Yapan 5 Oyun
Agar.io Tarzı Bağımlılık Yapan 5 Oyun
İnternet tarayıcısı üzerinden bir dönemin en çok oynanan oyunu Agar.io yavaş yavaş unutuluyor. Milyonlarca kişinin anlık olarak yemleri ve birbirini yutmaya çalıştığı bu eğlenceli oyunun yerine bazı talipler çıktı bile.

1-Wings.io

Wings.io oyunu gökyüzündeki uçakların savaşını daha doğrusu roketlerin savaşını konu alıyor. Oyunda ateş ederek rakiplerinizi etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. Wings.io'yu merak ettiyseniz oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki listede önerdiğimiz oyunları deneyip daha sonra da bize yorum yaparak fikirlerinizi iletebilirsiniz. Eğer önerdiğimiz oyunlar hoşunuza giderse bu listemizi genişletip sizlere daha fazla agar.io tarzı oyun önerebiliriz. Şimdiden iyi eğlenceler!

agario-benzeri-bagimlilik-yapan-5-cilgin-oyun-5

 

2-Vertix.io

Oyun eskiden atarilerde oynadığımız silah oyunlarında bulunan grafiklere sahip. Çok iyi değil fakat iş görüyor. Vertix oyununa buradan ulaşabilir ve hemen maceraya başlayabilirsiniz. Oyunda karşılıklı olarak düşmanlar bulunuyor ve siz tarafınızı korumak zorundasınız. Herkesin elinde silah ve piksel piksel kurşunlar bulunmakta. En erken ölen oyunu kaybeder. Daha fazla oyunu anlatmıyorum şimdi Vertix'e giriş yapın ve ne kadar iyi olduğunuzu oynayarak test edin.

agario-benzeri-bagimlilik-yapan-5-cilgin-oyun-3

 

3-Slither.io

Slither oyunu Agar.io'dan sonra en çok konuşulan oyunlardan birisi. Çünkü aynı şekilde ilerleyen oyun bazı şeyleri yemeyi amaçlıyor. Yalnız bu oyunda top değil yılan olarak kendinizi geliştiriyorsunuz. Oyuna başlamak için buraya tıklamanız ve daha sonra kullanıcı adı seçmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz kullanıcı adıyla dünya üzerinden milyonlarca kullanıcısı bulunan bir sunucuda oynamaya başlıyorsunuz. Biz lafı çok uzatmayalım çünkü sizin yılanı uzatmanız gerekiyor. Hadi, oyunun amacı aynı yemleri ye ve büyümene bak!

agario-benzeri-bagimlilik-yapan-5-cilgin-oyun-1

 

4-Vanar.io

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz. Fakat öncelikli olarak kontrollerinin oldukça zor olduğunu söyleyelim. Oyundaki amacınız Agar.io'da da olduğu gibi rakiplerinizi yutmak ve kendinizi büyütmek. Yalnız bu sefer oyunda evrenler arasında yolculuk yapıyorsunuz.

agario-benzeri-bagimlilik-yapan-5-cilgin-oyun-4

 

5-Diep.io

Bu oyunda biraz savaşmak zorundasınız. Çünkü artık yemek yemeye ara vermeniz gerekiyor. Oyuna buraya tıklayarak ulaştıktan sonra yapmanız gereken fazla bir şey yok. Tabi ateşlerden kaçmanız gerektiğini bizim söylememize gerek yoktur herhalde. Evet oyunda artık yemek yemek yerine ateş ediyorsunuz. Her oyuncunun belirli bir canı bulunuyor ve ateş isabet ettikçe bu canlar azalıyor. Canı biten oyun dışı kalıyor, canını arttıranlar ise en iyiler listesine yerleşiyor. Kulağa hoş geliyor değil mi? Hadi ne duruyorsunuz hemen oynamaya başlayın.

agario-benzeri-bagimlilik-yapan-5-cilgin-oyun-2

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları