Yeni, 2020 Honda Civic Type R ile tanışın
Yeni, 2020 Honda Civic Type R ile tanışın
Dünyanın en agresif ve ateşli arabasını beğendiniz mi?

Honda'nın ralli temsilcisi GR Yaris ile Toyota'nın tüm çılgın sıcak kapak başlıklarını almasına izin vermemesi . Tokyo Auto Salon'u, şimdi gözlerinizin önünde oturan güncellenmiş bir Civic Type R'yi göstermek için kullanılıyor.

Ve bu büyük ölçüde eskisi gibi. Daha mavimsi. Daha hızlı Civic'e özel yeni bir 'Boost Blue' boya seçeneği sayesinde. Motora daha soğuk hava akışını sağlayan daha büyük bir ön ızgara ile son derece farklı stilleri tamamlar.

Altında da ince ayarlamalar yapıldığına eminiz, ancak bunların hepsi makul derecede küçük şeyler: solmaya karşı daha iyi direnç gösteren daha güçlü frenler, günlük sürüş ve daha fazla doğrudan direksiyonda daha fazla konfor sunan ince süspansiyon ve ayrıca bazı motor ses artırımı kabin içinde sürüş moduna bağlı olduğunuzu gösterir.

Bunların hiçbiri R Tipi ile şimdiye kadar karşılaştığımız problemler değil - frenleri güçlü bir şekilde dönüyor, durgun süspansiyon ayarında yeterince rahat değil ve sahte gürültüyü sevmeme eğiliminde olan ludditleriz. Honda, Civic'in ne kadar iyi olduğunu ve sadece nitpick olduğunu fark etti.

Bu yüzden, 2.0 litrelik bir turbo dört tarafından üretilen 316bhp ve 295lb ft tepe değerleri ile motor aynı kalır. Ön tekerlekleri sadece altı ileri manuel şanzıman ve agresif sınırlı kaymalı diferansiyel ile sürüyor.

ABD pazarı Type R'ler daha kısa bir vites değişimi yapacak ve Alcantara, direksiyon simidi etrafına sarılmış olacak, özellikleri henüz açıklanmayan İngiltere otomobillerinde olacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları