Instagram Açılmıyor! / Çözümü nedir?
Instagram Açılmıyor! / Çözümü nedir?
İnstagram'da yaşadığınız bu sorunun çözümünü sizler için derledik.

Sorunların Çözümü

  • “Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” neden oluşur?
  • İnstagram Şifresi Kurtarma
  • İnstagram Hesabım Çalınmış Olabilir mi?
  • Cihaz Formatlandı ise ya da Değiştiyse?

“Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu”

Böyle bir meselede ilk yapmanız şart olan internet irtibatınızla ilgili olup olmadığını test etmek. Telefonda internet tarayıcınızdan rastgele bir arama yaparak ve başarılı şekilde sonuçlar çıkıyorsa internette bir problem yoktur.

Telefonda Instagram uygulamasında ansızın fazla hesap kullanıyorsanız ve bu hesaplardan birinin Siyaset İhlali yapmış olması diğer hesaplarınızı da etkileyecektir.

Bu meselesi yaşayan binlerce Instagram kullanıcısı “Hata Kaydı” olarak bildirimde bulunmakta. Instagram’a bildirerek meselenin çözülmesini bekleyebilirsiniz.

Şifre Kurtarma

Instagram’a giremeyenlerin ilk yapması şart olan şayet kullanıcı isimlerini, Instagram hesap oluştururken kullandıkları telefon numaralarını yada e-mail hesaplarını anımsıyorlarsa mobil aletlerinden instagram’a girerek buradan kullanıcı isimi bölümünü doldurmak, şifre için ise rastgele bir şeyler yazarak giriş butonuna basmak.

Bu vaziyette Instagram kullanıcıya şifre kurtarma seçeneği sunacak ve buradan da ya e-mail adreslerine yada telefon numaralarına kurtarma kodu gelecektir. Gelen kodu kullanarak Instagram hesabınıza girmeniz olasıdır.

Hesabım Ya Çalındıysa?

Instagram hesabınız çalındıysa, veyahut Instagram hesabınızla alakalı bir bilgiyi anımsamıyorsanız burada kilit nokta Instagram’a ekseriyetle girdiğiniz alet üzerinden tekrar girmeyi tecrübenizdir.

Uygulama aleti tanıyarak kullanıcıya daha fazla yardıma ihtiyacı olup olmadığını soracaktır. Bu vaziyette kullanıcı bu seçeneği seçerek desti formu doldurabilir.

Bu form üzerinden ihtiyaç duyulan yerlerin doldurulması halinde Instagram destek ekibinden bir mail alan kullanıcıdan Instagram bilgileri ve yüzünün aynı anda görüneceği bir şekilde resim çekmesini ve göndermesini isteyecektir.

Şayet işletme hesabı ise de vergi levhası veya ispat edecek başka bir doküman kullanılabilir. Bu işlemden sonra ekip bilgilerin doğrulanması halinde Instagram bilgilerini kullanıcıya eriştirir.

Formatlanır ya da Değişirse?

Instagram hesabınızı normal koşullarda kullandığınız alete format atıldıysa yada alet değiştiyse bu sırada da kullanıcı hiç bir azalık bilgisini anımsamıyorsa hesabı geri alma işlemi bu kapsamda çıkmaza girecektir.

Yeniden de hesabın kendisine ait olduğunu ispat etmek emeli ile Instagram ile mail yoluyla iletişim kurulabilir. Fakat yeniden de bu bilginin doğrulanması ve hesabın geri alınması zor bir süreç olacaktır.

İnstagram çeşitli vakitlerde aktüelleme yapmakta ve bu sebeple instagram’a giriş problemleri ve akış yenilenmedi meseleleri yaşanmaktadır. Böyle vaziyetlerde ne yazık ki aktüellemenin bitmesini beklemelisiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları