Amazon Prime'a nasıl üye olunur?
Amazon Prime'a nasıl üye olunur?
Gelecek hafta Prime Day fırsatlarını almak için şimdiden yapın.

Prime Day satışlarında sunulan güzelliklerden hoşlanıyorsanız, ancak Amazon Prime için kaydolmamışsanız endişelenmeyin - Amazon bunu çok kolaylaştırıyor.

Prime Day: Tabii ki, yılda bir kez bir olay. Amazon, insanları Amazon hizmetine kaydolmaya ikna etmek için bir dizi özellik geliştirdi. Bunlar arasında: video akışı hizmeti olan Prime Video'ya erişim; alışverişlerde ücretsiz iki günlük gönderim (bazı ürünler için aynı gün teslimat ile); Prime Music ses yayını (aylık 7,99 dolar olan daha kapsamlı Amazon Music Unlimited ile karıştırılmamalıdır); çevrimiçi fotoğraf ve video depolama; Bir çizgi roman, kitap ve dergi kütüphanesine erişim sağlayan Prime Reading; ve, son fakat kesinlikle en az değil, 30 günlük ücretsiz deneme süresine sahip olursunuz.İşte nasıl kaydolursunuz:

+ Adresine gidin https://www.amazon.com/amazonprime “Prime'ı Dene” ye tıklayın.

+ İstediğiniz planı seçin. Temel plan, servise 12.99 $ / ay veya 119 $ / yıl üzerinden kaydolmanıza olanak tanır; Ayrıca buradan Prime Video'ya 8,99 ABD Doları karşılığında kaydolabilirsiniz, ancak Prime Day'te yer alamazsınız.

+ Zaten bir Amazon hesabınız yoksa, bir tane yapmanız gerekir; bu nedenle “Amazon hesabınızı oluşturun” seçeneğini tıklayın ve adınız, e-posta adresiniz ve şifrenizle bir tane ayarlayın. Hesabınız için de iki faktörlü kimlik doğrulamanızı şiddetle öneririz.

+ Bir sonraki sayfada Amazon, e-postanıza OTP (Bir Kez Şifre) dediği şeyi göndererek hesabınızı doğrular. E-postanıza gidin, OTP'yi kopyalayın, Amazon sayfasına yapıştırın ve “Doğrula” yı tıklayın.

+ Ardından, kredi veya banka kartı bilgilerinizi girmeniz istenir.

+ Ve bitti!

Eğer bir üniversite öğrencisiyseniz, altı aylık ücretsiz Prime üyeliğiyle birlikte gelen Prime Student'a kaydolabilirsiniz, bundan sonra 6.49 $ / ay ödersiniz.

Hükümet yardım programlarından yardım aldığınız anlamına gelen bir Medicaid kartınız veya bir Elektronik Fayda Transferi (EBT) kartınız varsa, 5,99 $ / ay karşılığında bir Prime üyeliği alabilirsiniz.

Aylık ücreti ödemeden Prime Day'den yararlanmanın başka yolları da vardır. Yakında doğum günün mü? Cömert bir arkadaş ya da akrabanız varsa, size Prime üyeliğini üç ay (39 $) ya da tüm yıl (119 $) hediye edebilir.

Ve tabii ki, her zaman bir Prime üyeliğine kaydolabilir, 30 günlük ücretsiz denemeden faydalanabilir ve ardından Prime Day satışları bittikten sonra iptal edebilirsiniz. Ancak, gelecek yıl Prime Day tekrar geldiğinde bu pişmanlık duyabilirsiniz.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları