Xperia Z5 için Android 6.0 Ne Zaman Gelecek?
Xperia Z5 için Android 6.0 Ne Zaman Gelecek?
Sony Xperia Z5 ve Xperia Z4 için Android 6.0 Marshmallow güncelleme tarihi açıklandı. Peki, başka hangi Xperia modellerine Android 6.0 Marshmallow güncellemesi gelecek?

Birçok firmanın üst seviye telefonları için sunduğu Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin, Sony tarafından amiral gemileri için sunulmamış olması, çoğu Xperia kullanıcısının tepkilere yol açmıştı.

Bir Sony Xperia Z3 kullanıcısının Twitter üzerinden Sony Xperia GB resmi hesabına sorduğu soru vasıtası ile, Xperia için Marshmallow güncelleme tarihi ortaya çıktı.

Twitter kullanıcısının "Çok uzun zamandır bekliyoruz, Xperia Z3 için Marshmallow güncellemesi ne zaman sunulacak?" sorusu için, çok gecikmeden, resmi Sony Xperia GB hesabından verilen yanıt ile güncelleme tarihi de ortaya çıkmış oldu.

basliksiz-1

Sony Xperia Z5 serisi, Sony Xperia Z4 Tablet ve Sony Xperia Z3+ içinAndroid 6.0 Marshmallow güncellemesi, 7 Mart tarihinde sunulacak.

Aynı zamanda, güncellemenin sunulacağı tarih olarak belirlenen 7 Mart'ın"net" çıkış tarihi olmadığını, "planlanan" çıkış tarihi olduğunu da belirtelim. Bu da demek oluyor ki, olumsuz bir durum dahilinde,güncelleme için belirtilen tarihte erteleme durumu söz konusu olabilir.

 

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları