Xperia Z Serisi Artık Olmayacak!
Xperia Z Serisi Artık Olmayacak!
Sony, Xperia Z serisini bundan böyle üretmeyeceğini resmen belirtti. Sony Xperia Z serisi, yerini hangi Sony modellerine bırakacak? Detaylar haberimizde.

Sony, Xperia Z serisini artık üretmeme kararını aldı. Daha ilk önce Xperia Z6 modelinin çıkmayacağını ve X serisinin Z serisinin yerini alacağını da duyurmuştuk. Sony, bugün sebebiyle haberi resmi olarak doğruladı.

GSMarena`dan alınan bilgilere göre, Sony konu için şu şekilde bir açıklamalarda bulundu:

"Xperia Z serisi, zirve noktasına ulaştı. Xperia X serisi, ürün stratejimizin yeni bölümünü ve evrimini temsil ediyor. Xperia Z serisiyle birlikte kullanıcılara Sony`nin akıllı telefonlar için çağdaş teknolojilerini sunduk. X serisi ise kullanıcılara akıllı ve uyumlu Sony tecrübesini getirme temeli üzerine kuruldu. Kameradan, pil performansına ve donanım/program dizaynına kadar."

Xperia Z6 bekleyenleri bu hal üzse de, Sony`nin yeni telefonlarında neler sunacağını beklemek de ayrı bir heyecan sayılabilir. ilaveten Sony, X serisiyle çok fazla iddialı geliyor.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları