Samsung, iPhone X ile dalga geçti!
Samsung, iPhone X ile dalga geçti!
Belirli zamanlarda yayınladığı reklam filmleri ile Apple’ı hedef piyasa Samsung, yeni Galaxy S9 reklamı ile bunlara bir yenisini daha ekledi. Samsung’un yeni reklam filminde, iPhone X‘in internet hızı mevzusunda geride kaldığı vurgulanıyor.

Reklam filmimizde Apple mağazasına giden alan kişi, iPhone X’un en yüksek indirme hızlarını sunmadığını belirtiyor. Apple mensubu ise müşteriye, iPhone X’un, iPhone 8‘e nazaran oldukça daha yüksek indirme hızları sunduğunu belirtiyor.

Samsung iPhone X ile dalga geçiliyor!

Apple çalışanının bu cevabına, iPhone X’un, Galaxy S9’dan daha yavaş olduğunu belirterek karşılık sağlayan satın alan, Galaxy S9’un geleceğin zeki telefonu olduğunu düşündüğünü belirtiyor. Apple personeli ise müşterinin cevabına cevap veremiyor.

Samsung yapmış olduğu açıklamada, reklamın Galaxy S9’un Amerika’de bir GSM şebekesine bağlandığında, indirme hızlarının iPhone X’a kıyasla ortalama yüzde 37 daha süratli bulunduğunu ortaya koyan raporlar kapsamında hazırlandığı belirtiliyor.

Bunun yanı dizi, Samsung’un web sitesindeki Galaxy S9 kısmına, cihazın iPhone X’a kıyasla yüzde 37 daha yüksek indirme hızları sunduğuna dair bilgiler eklendi. Samsung, bu testlerin Speedtest uygulaması ile yapıldığını belirtiyor.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları