Samsung Galaxy S8, harici S Pen aksesuar ile gelebilir
Samsung Galaxy S8, harici S Pen aksesuar ile gelebilir
Çin sızıntılarına inanılırsa yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S8, harici bir aksesuar olarak bir S Pen özelliğine sahip olabilir. Bu doğruysa, yeni amiral gemisi Galaxy S serisinin kalemi olması için ilk olacak.

Şimdilik, bu özellik yalnızca Samsung Galaxy Note serisi için saklıdır ancak Galaxy Note 7 piyasadan çekildiğinde, Güney Koreli şirket sadık Not kullanıcılarının yükseltme yapmaları için bir gereklilik bulamamıştır. Galaxy S8'e bir S Kalemi eklemek Note kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamanın yolu olabilir.

Galaxy S8'in 5.1 "de başlayıp 6.2" ye kadar çıktığı söylentilerle gösterilen ekran boyutları ile kalem mantıklı geliyor. Weibo kaynağına göre, S Pen'nin Galaxy S8'in gövdesine entegre edileceği ihtimal değil ve bu, şimdiye kadar dizinin tasarımı ile çelişeceği için kabul etmek istiyoruz ve yaklaşmakta olan Cihazını Samsung akıllı telefonların Not hattına doğru daha çok yaklaştırıyor.

Gelecek yıl bir noktada bir Galaxy Note 8'in olacağına dair dolaylı bir teyit aldığımızı düşündüğümüzde, Samsung, dökülmüş Not 7'yi telafi etmek isterken, Galaxy S8'in Not alanındaki aşırı yüklemeye fazla izin vermeyeceğini varsayıyoruz .

Tabii ki, Samsung'un Galaxy S8'in çok sayıda prototipini test ettiğinin söylentileri göz önüne alındığında, kalem seçeneği pazarın hiçbir aşamasını yapamadı. Şimdilik, yalnızca bekleyebilir ve görebiliriz.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları