Samsung, Galaxy S10 serisinin seri üretimine başladığı bildirildi
Samsung, Galaxy S10 serisinin seri üretimine başladığı bildirildi
Görünen o ki Samsung, yeni çıkan Galaxy S10 serisini tüketicilere sunmaya bir adım daha yaklaştı.

Güney Koreli teknoloji devinin, yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonunun hem yurtiçinde hem de yurtdışında seri üretime geçtiğini bildirildi.

Samsung'un tedarik zincirinden kaynaklardan bahseden Investor'un yeni bir raporuna göre, Galaxy S10 cihazları 25 Ocak'ta üretim hatlarını vurmaya başladılar. 20 Şubat'ta San Francisco’da, Galaxy S10’u duyurması beklenen etkinlik.

Bununla birlikte, cihazın 5G modelini öngörenler için henüz umutlarınızı alamadım. Rapor, şu anda üretimde olan cihazların yalnızca 4G el cihazları içerdiğini iddia ediyor. Bununla birlikte, bir endüstri kaynağı Samsung’un 2019’ın ilk yarısında daha sonra Verizon ve AT&T ortaklığında 5G Galaxy S10’u seri üreteceğini söyledi.

5G modelinin önümüzdeki ayın ışığını görmesi beklenen dört Galaxy S10 modelinden biri olması muhtemeldir, diğer üçü ise Galaxy S10 Lite, Galaxy S10 + ve standart versiyondur. Cihazlarla ilgili resmi bir görüntü olmamasına rağmen, Galaxy S10 + prototiplerinin son birkaç hafta içinde en az iki kez halka açıklandığı, çok ince çerçeveler ve iki kamera için bir delik tasarımı olduğu bildirildi. Telefonun resmi özellikleri ve özellikleri gelecek ay Samsung etkinliği sırasında açıklanacak.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları