Samsung Galaxy Note 8, 18 Eylül’de Türkiye'de Satışa Sunulucak
Samsung Galaxy Note 8, 18 Eylül’de Türkiye'de Satışa Sunulucak
Merakla beklenen samsung galaxy note 8'in satış tarihi belli oldu

Samsung Electronics, büyük işler yapmayı arzu edenler için tasarladığı yeni Galaxy Note8’i Türkiye’deki Note tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanır. Yeni Galaxy Note 8’in perakende satışına 18 Eylül’den itibaren başlanacak. Tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil 4.999 TL olacak. Galaxy Note8, Gece Siyahı, Orkide Grisi ve Altın Sarısı renklerinde satışa sunulacak.

Ön sipariş verenleri sürprizler bekliyor

Galaxy Note 8 Özellikleri İçin Tıklayın

Galaxy Note8 için ön sipariş alımına 24 Ağustos’tan itibaren Samsung Online Mağaza (http://shop.samsung.com/tr) ve perakende mağazaları ile mobil operatörler üstünden başlanacak. 18 Eylül geçmişine kadar Galaxy Note8 için ön sipariş sağlayan kullanıcılar 500 TL değerindeki hediye çeki ile SamsungWA online aksesuar ve giyilebilir cihazlar mağazasından (http://www.samsungwa.com.tr)  tercih ettikleri ürünleri satın alabilecekler. Sürprizler 18 Eylül’den sonra da devam edecek.

Galaxy Note8’in Türkiye resmi satış tarihi olan 19 Eylül gününden itibaren 6 Ekim geçmişine kadar ise Note8 müşteri kullanıcılar 300 TL’lik Samsung WA online mağazasında geçerli aksesuar çekine sahip olacaklar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları