Samsung, Galaxy Note 7'nin neden patladığını biliyor ancak bu bilgileri paylaşmaya hazır değil
Samsung, Galaxy Note 7'nin neden patladığını biliyor ancak bu bilgileri paylaşmaya hazır değil
Galaxy Note 7'nin neden patladığını, Samsung biliyor!

Samsung, Samsung Galaxy Note 7'yi patlamalar nedeniyle iki kez çağırmış ve sonunda pazarın satışını durdurmuş olsa da, şirket ilk başta patlamaları laboratuarda çoğaltamamıştır. Ancak bugün yeni bir raporda, Samsung'un Galaxy Note 7 bataryası ile ilgili sorunlara tam olarak neden kaynak geldiğini anladığı belirtiliyor. Bu batarya şirkete 5 milyar dolarlık gelir kaybı ve diğer maliyetler getirdi.

Samsung, iç soruşturmasının sonuçlarını UL ve Kore Test Laboratuvarı ile paylaştığını açıkladı. Ve şirket, patlamaların kesin nedenini ayrıntılarıyla açıklayan bir raporu bu yılın sonuna kadar vereceğini taahhüt ederken, şirket şu ana kadar soruşturma sonuçlarını kamuoyuyla paylaşmaya hazır değil.

Bu ay başında, bir rapor Galaxy Note 7'de patlamaya ve yangınlara neden olan pil tasarımını sorumlu tuttu. Samsung'un, kaburganın ince tasarımı ve uzun pil ömrünü korumak için mümkün olduğu kadar çok enerji kapasitesine sahip ince bir pil istediği bildirildi.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları