Samsung Galaxy Note 10: çıkış tarihi, fiyatı, haberleri ve sızıntıları
Samsung Galaxy Note 10: çıkış tarihi, fiyatı, haberleri ve sızıntıları
Galaxy Note 10 hakkında bazı olası bilgiler sızdırılmış

Bir Samsung yetkilisinin Not 10 serisinin Ağustos ayında artacağını söylerken, başka bir yerde de Not 10 Pro için bir microSD kart yuvasının ayrılmış olabileceğini duyduk.

Samsung Galaxy Note 10'un akıllı telefon serisini tekrar ortaya çıkarması için oyununu başlatması gerekiyor ve çok fazla Galaxy Note 10 sızıntısı duymaya başlıyoruz.

Ayrıca, ahizeyi her telefon fanının istek listesinin en üstüne çıkarmaya yardımcı olmak için Samsung ve bir sonraki amiral gemisi ürününden görmek istediklerimizi bir araya getirdik.

Samsung Galaxy Note 9, birkaç yeni özelliğin yanı sıra teknolojiyle de dolu. Ancak birçok yönden, telefon hala bir önceki yıla göre Samsung Galaxy Note 8'e küçük bir yükseltme gibi geliyor.

Bu nedenle, Samsung'un kayda değer telefonunun bir sonraki sürümünü dört gözle beklerken, Samsung Galaxy Note 10'dan daha fazlasını bekliyoruz.

Aşağıda bazı umutlarımızı listeledik, ancak ondan önce Galaxy Note 10'un piyasaya çıkma tarihi, özellikleri ve özellikleri hakkında söylentiler ve eğitimli tahminler bulacaksınız.

Potansiyel bir lansman tarihimiz var: rapor başına 7 Ağustos, New York Brooklyn'deki Barclays Merkezinde. Bu, aynı mekân ve geçen seneye benzer bir tarih. Bu, tarihin gerçek olduğunu daha da muhtemel kılıyor. Samsung'un onaylamasını bekleyeceğiz ...

Samsung Galaxy Note 10 çıkış tarihi ve fiyatı

Samsung Galaxy Note 10'un piyasaya çıkış tarihinin Ağustos 2019’da bir nokta olması muhtemeldir, son yıllarda Samsung Ağustos’ta yeni Galaxy Note telefonlarını açıkladı. Sadece bu değil, bir Samsung yetkilisinin de bildirdiği gibi, Galaxy Katlama'daki gecikmenin bunu etkilemeyeceğini de sözlerine ekledi.

Hatta bazı tarihlerimiz bile var. Son zamanlarda yayınlanan bir raporda 7 Ağustos'ta başlatılabileceği öne sürülüyor. 10 Ağustos da söylenti alındı, ancak ikincisini bir tutam tuzla alacağız.

Bununla birlikte, söz konusu tarih Güney Koreli bir kaynaktan geliyor, bu nedenle zaman farklılıkları nedeniyle, tarihin Güney Kore'de 10 Ağustos, ancak dünyanın çoğu için 9 Ağustos olması mümkündür. Galaxy Note 9 geçen yıl 9 Ağustos'ta açıklandığı için bu çok mümkün.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları