OLED iPhone 8 eğrileri, Samsung'un 5.2" görüntü alanından daha küçük olabilir
OLED iPhone 8 eğrileri, Samsung'un 5.2" görüntü alanından daha küçük olabilir
Apple'ın, eğri ekranlı dedikodu OLED iPhone 8'in tarafları için yeni bir dokunmatik kontrol paradigması denediği söylentileri, tedarik zincirindeki Nikkei kaynaklarına göre, Apple'ın daima laboratuarlarında bulunan çeşitli prototiplere atıfta bulunmuş olabilir.

 iPhone 8'in, tamamen estetik amaçlı, tamamen eğimli, eğimli bölümler için yeni bir dokunmatik fonksiyona sahip olmayan 5.2 "görüntülenebilir alana sahip bir OLED ekrana sahip olacağını iddia etti. Bu ekran boyutu, ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo'nun da öne sürdüğü 5.15 "çapraz köşeye yakın.

Aslında, kaynak, iPhone 8'in üstündeki bükülgen panellerin, Samsung'un S7 kenarı gibi telefonlarla yaptıklarından daha da kıvrımlı olacağını iddia ediyor. Samsung, S7 kenarı ile karşılaştırıldığında Not 7'deki eğri miktarını ve açısını sınırladı ve aynısını somut bir işlevsellik değil, çoğunlukla güzellik görevlerine indiren S8 ile aynı işlemi yapması bekleniyor. Apple, davayı takip etmek için eğitildi ve geleneksel ortaklarının Biel Crystal ve Lens Technology tarafından tedarik edilecek hafif kavisli cam arka paneli tokatayabilir. Bu, dün Biel'in Apple'a iPhone 8 için "ısıyla şekillendirilmiş" cam sırtları sağlayacağı yönündeki söylentilerini doğruluyor.

Nikkei kaynakları, OLED'nin nihai iPhone 8'inde yaşanan bir sürü kargaşanın, Apple'ın laboratuarlarında hâlâ değişmekte olduğunu ve bu Macotakara'nın geçen gün yaptığı iddia ile çakıştığını bir kez daha yineliyor. Japonlar, Apple'ın hala birçok prototip fikriyle dolaştığını söylediler, ancak sonuç olarak söylenecek kadar sert olmayabilir veya OLED ekranlı iPhone 8'in sadece Eylül ayında duyurulabileceği ancak Daha sonraki bir tarih. Apple'ın temizlemesi için bol zaman, ve gözümüzü yeni gelişmeler için soyulmayacağız. Bir nokta kesin, gerçi - OLED iPhone 8 oldukça pahalı olurdu.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları