Microsoft Word Android için 1 milyardan fazla kez yüklendi
Microsoft Word Android için 1 milyardan fazla kez yüklendi
Diğer Microsoft Uygulamaları 500 milyon kez indirildi

Microsoft son zamanlarda özellikle dikkat çekici bir dönüm noktasına ulaştı: Google Play'in Android sürümü (Google Play Store'a göre) Google Play Store'a göre, kurulumlar için 1 milyar işareti geçti.

Şirketin diğer Office uygulamaları da oldukça iyi durumda. Elektronik tablo uygulaması Excel, PowerPoint, OneNote ve OneDrive'ın her birinde 500 milyondan fazla kurulum bulunurken, Android için e-posta istemcisi Outlook'ta 100 milyondan fazla kurulum vardır. Android Police, Microsoft’un uygulamalarını çeşitli cihazlara önceden yüklemek için bazı üreticilerle bazı anlaşmalar yaptığını belirterek, bu rakamların Google’ın Play Store’undan indirilmediğini belirtiyor.

Kilometre taşı da biraz ironik. Geçtiğimiz ay Bill Gates, yaptığı röportajda mobil işletim dünyasında “şimdiye kadarki en büyük hatanın” eksik olduğunu, iOS için yalnızca bir rakip için yer olduğunu ve “Microsoft'un kazanması için doğal bir şey olması gerektiğini” belirtti. . ”Ancak, Microsoft'un mobil çalışmaları rakiplerinin başarısına asla ulaşmasa da, Microsoft Office'in mobil sürümleri, masaüstü meslektaşları gibi, hala önemli miktarda pazar penetrasyonundan yararlanıyor.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları