LG G5 Fiyatı ve Tasarımı Sızdı!
LG G5 Fiyatı ve Tasarımı Sızdı!
LG'nin MWC 16'da tanıtacağı LG G5 modeli, daha satışa sunulmadan kutusunda görüntülendi. LG G5 özellikleri, fiyatı ve dizaynı ile ilgiliki son bilgiler haberimizde.

MWC 16 etkinliğinde hernet merakla beklediği amiral gemisi telefonlar tanıtılacak. Bu etkinliğe Samsung'un Galaxy S7 ve LG'nin LG G5 modeli ile damgasını vurması bekleniyor.

Şimdiye kadar ile ilgili çoğu sızıntı haberi çıkan LG G5, bugünkü sızıntı ile bütün tartışmalara noktayı koydu. Kutusunda görüntülenen LG G5, cihazın hem dizaynı hem de yöntem özellikleri ile ilgili bilgili olmamızı sağlıyor.

Sızıntıya göre; LG G5 modeli ile G serisindeki dizayn komple değişecek. Cihazın arka bölümüne konumlandırılan ses ve güç tuşları artık normal telefonlardaki gibi cihazın yan bölümlerinde yer alacak.

LG G5 parmak izi okuyucusu ile geliyor

LG G5'in arka yüzeinde ise 2 adet kamera, 1 adet lazar odaklama, 2 adet flash ve parmak izi okuyucusu yer alacak. Telefonu elinize aldığınızda baş parmağınız kendiliğinden cihazın arka bölümüne gittiğini düşünen LG, böyle bir dizayn çözümü üretmiş.

Ancak telefon masa üzerinde iken parmak okuyucusu ile tuş kilidi açmak çok zor olacak.

LG G5 fiyatı ne kadar?

Sızıntı kaynağına göre LG G5 fiyatı aşağı yukarı olarak 680 dolar seviyesinde olacak. Ancak bildiğiniz gibi LG ülkemizde agresif bir fiyat politikası izliyor. Tahminler LG G5 Türkiye fiyatının 2.000 ile 2.500 TL arasında olacağı yönünde.

lg-g5

lg-g5-1

lg-g5-2

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları