iPhone X Plus konsepti ortaya çıktı!
iPhone X Plus konsepti ortaya çıktı!
Apple’ın 2018 yılı planlarını tasvir eden altı.4 inçlik iPhone X Plus konsepti ortaya çıktı. IDropNews tarafından hazırlanmakta olan konsept acaba nasıl görünüyor?

İşte 6.4 inçlik iPhone X Plus!
Yaklaşık 10 ay ilkin KGI analisti Kuo’nun bildirdiği ve Apple’ın lansmanda açıklamış olduğu üzere onuncu yıla özel iPhone modeli, 5.8 inç ekrana sahip. Fakat hala 6 inç ve daha üzeri boyutlara sahip monitör hayalleri kurulmakta.

6.4-inç-iphone-x-3

Nisan ayında iPhone 8/X’in tasarımını ilk kez paylaşan iDropNews sitesi 6.4 inçlik iPhone hayalleri kuranlar için bir konsept hazırladı. Ekran boyutu dışında hiç bir şeyi değiştirilmeden hazırlanan bu konsept, iPhone X Plus şekilde düşünebiliriz.

6.4-inç-iphone-x-2

Geçtiğimiz ay gösterilen bir raporda büyük ekranlara ilginin çoğalması nedeniyle Apple’ın altı içten daha büyük ekrana sahip yeni iPhone modeli üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Apple’ın 2018 senesinde çıkacak iPhone modelleri mevzusundaki stratejisi bilinmiyor.

Şirketin ati yılki tüm iPhone modelleri için OLED ekrana geçeceği ile alakalı birçok rapor gösterildi. Raporlardaki iddialar doğruysa Apple, önümüzdeki yıl iPhone X tasarımını devam ettireceği 5.2 ve altı.4 inç boyutlarında iki model çıkarabilir.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları