iPhone X için gelen yeni özellik
iPhone X için gelen yeni özellik
Son zamanların en oldukca konuşulan telefonlarından önde gelen iPhone X, yakın zamanlarda yeni bir özelliğe daha kavuştu.

Bununla beraber parlak zeka telefon, kullanıcıları için yeni özellikler de geliştirmeye devam ediyor. Gelin her zaman beraber, iPhone X YouTube uygulamasına yeni gelen niteliği yakından tanıyalım.

IPhone X YouTube için yeni durumuna kavuştu
YouTube, kendisini günden güne geliştirme devam ediyor. Hal böyle olunca tatbik, kullanıcılar için güzel özellikler de getiriyor. Bu özelliklerin en yenisi şekilde HDR video desteği göze çarpıyor.

YouTube uygulamasında HDR video desteğine kavuşan iPhone X, bundan böyle yüksek dinamik aralığı olan videoları izlemeye imkan sunuyor. Bu arada yeni özelliğin şu lahza için iPad Pro modellerinde çalışmadığının altını çizelim.

HDR hususi durumunu kullanımı için ilk ilkin bu niteliği destekleyen bir video bulmanız gerekiyor. Videoyu bulduktan sonrasında, 3 noktaya tıklayın ve buradan kalite seçeneğine dokunun. Seçtikten sonra karışınıza 1080p60 HDR bunun gibi bir ibare çıkacak. Böylelikle, bu niteliği kullanabilirsiniz.

Son olarak iPhone X dışında, Galaxy S8+, Galaxy S9/S9+, Google Pixel, LG V30 ve Sony Xperia XZ Premium benzer biçimde modeller de bu ayrıcalığı kullanabilecek.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları