iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye Fiyatı Nedir?
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye Fiyatı Nedir?
Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye fiyatı nihayet belli oldu. Kısa bir müddet önce lansmanı meydana getirilen telefonlar 20 Ekim’den itibaren satışa çıkacak. Telefonların fiyatı ise bugüne kadar belirsizliğini koruyordu.

IPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye fiyatı dikkat çekici oldu
Operatörlerin 20 Ekim için hazırlıklarını tamamlayarak, tarifeye İlave ve peşin şekilde satılacak iPhone 8 ve 8 Plus modellerinin fiyatlarını duyurması ile birlikte, Apple’da nihayet cihazların resmi satış fiyatlarını deklare etti.

iphone-8-turkiye-fiyati

IPhone 8 Plus fiyatı
5.5 inç ekrana ve 64 GB depolama alanına sahip iPhone 8 Plus modeli için Apple tarafından belirlenen başlangıç fiyatının 4799 TL bulunduğu belirtildi. 256 GB’lık model için ise kullananların, 5599 TL ödemeleri gerekiyor.

iphone-8-plus-fiyati

IPhone 8 fiyatı
64 GB kapasiteli iPhone 8, Apple tarafınca 4199 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak. 256 GB depolama alanına haiz olan iPhone 8 modelini satın almak isteyen kullanıcıları ise, 4999 TL’lik bir fiyat etiketi karşılıyor.

iphone-8-fiyati

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları