iPhone 8 hakkında yeni sızıntılar!
iPhone 8 hakkında yeni sızıntılar!
iPhone 8 konusunda yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bugün gelen sızıntılar ile beraber yeni iPhone 8 hakkındaki düşünceler her geçen gün netleşmeye devam ediyor!

iPhone 8 ile ilgili yeni sızıntılar ardı arkasına kesmeden gelmeye devam ediyor. Bugün ortaya çıkan sızıntılar ile beraber telefon hakkında söylentiler yine tazelenmiş oldu.

iPhone 8 tasarımı netleşiyor!

Kullanıcıların karşısına yeni iPhone modelleri ile çıkacak olan Apple, en çok 10'uncu seneye özel iPhone 8'i ile konuşulmak istiyor.

Tasarımcı Martin Hajek tarafından tasarlanan beyaz ve gümüş renkteki iPhone 8 oldukça hoş görüntüsü ile oldukça duruşu ile iPhone hayranlarının sanki büyülüyor.

iphone-8-sdn

Bu sene kullanıcıların karşısına hemen hemen çerçevesiz bir ekran ile çıkacak olan Apple, ayrı olarak özlenen cam arka oturumuyla de tekrardan huzurumuza çıkmaya hazırlanıyor.

Tasarım ile ilgili büyük farklara gidecek olan Teknoloji devi yeni telefonunda, Touch ID'yi sanal hale getirerek ekranın altına gömeceği defaatle haberlere konu olmuştu.

Hajek'in yapmış olduğu tasarımlardan en dikkat çekeni ise siyah iPhone 8 olarak gösterebilir. Siyah renginin canlılığı sayesinde ön tarafta bulunan hoparlör ve FaceTime kamerası hemen hemen görünmez hale getirilmiş. 

iphone-8

iPhone 8 sızıntılarda ki gibi olacak!

Yenilenen tasarım anlayışıyla satışa sunulacak olan iPhone 8, kablosuz şarj özelliği, çerçevesiz OLED ekranı, dikey çift arka kamerası ve cam arka yüzeyiyle kullanıcıların dikkatini oldukça çekecek. 

Geçtiğimiz günlerde Nodus tarafından sızdırılan bilgiler ile beraber iPhone 8 kılıfları da ortaya çıkmıştı. Nodus tarafından sızdırılan bu görsellerin kaynağının Apple, ile irtibatları kuvvetli olan bir kişi tarafından ortaya çıkartıldığı belirtilmişti. 

Günümüzde gelen ayrıntıları değerlendirdiğimiz de ise, sızıntılarda ki gibi gördüğümüz çerçevesiz bir iPhone bizleri karşılayacak.

 

iphone-8-kiliflari-sanalyer

5.8 inçlik bir ekrana sahip olacağı konuşulan iPhone 8, sızıntılarıyla tanınmış olan OnLeaks'e de misafir olmuştu. Emin kaynaklardan gelen bilgiler yeni telefonun tasarımının ve özelliklerinin sızıntılar da olduğu gibi karşımıza çıkacağı vurgulanmakta.

Büyük ekran seven kullanıcıların birinci tercihi olacak olan iPhone 8, Samsung'un yeni telefonu Galaxy Note 8 ve Google'ın üzerinde pür dikkat çalıştığı Pixel XL 2'nin satışlarına büyük bir darbe vurması bekleniyor.

 

Eylül ayında gün yüzüne çıkacak olan telefon ile ilgili daha fazla bilgiler ilerleyen günlerde netleşecektir. Yeni bilgileri ve iPhone 8 konusunda tüm ayrıntıları sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

iphone-8-sanalyer.com-1

iphone-8-sanalyer.com-2

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları