iPhone 14 Pro, Pro Max, 48MP Kamera Sistemi İçin Daha Büyük Bir Darbe Alabilir
iPhone 14 Pro, Pro Max, 48MP Kamera Sistemi İçin Daha Büyük Bir Darbe Alabilir
Görünüşe göre bir sonraki iPhone aslında daha büyük bir arka darbe alacak.

iPhone 14 Pro, Pro Max, 48MP Kamera Sistemi İçin Daha Büyük Bir Darbe Alabilir

Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple'ın yaklaşmakta olan iPhone 14'ten arka kamera çıkıntısına çarpmasıyla ilgili konuşmayı unutabilirsiniz. Yeni nesil iPhone'un Pro ve Pro Max modelleri aslında çıkıntıyı genişletecek.

 

Kuo, Pazar günkü tweet'inde, bunun nedeninin, 48 megapiksel kamera sistemine sahip daha geniş bir kamerayı yerleştirmek olduğunu, iPhone 13 Pro ve Pro Max'teki 12 megapiksel kameradan kaynaklanan bir sağlık artışı olduğunu söylüyor. Bu, kamera çıkıntısının köşegen uzunluğunu yaklaşık %33, yüksekliği ise yaklaşık %10 artıracağını söyledi.

 

Kuo'nun tahmini, yaklaşan amiral gemisi telefonlar için yeniden tasarımın, iPhone 13'teki modele bağlı olarak iki veya üç lens barındıran büyük kamera çıkıntısını ortadan kaldıracağına dair daha önceki raporlarla çatışıyor. Kesintisiz isabet rekoru kıran Jon Prosser , iPhone 14'ün tümsekleri tamamen ortadan kaldıracağını ve bunun da kamera bileşenleri için daha kalın bir kasa anlamına gelebileceğini öngördü.

Diğer iPhone 14 söylentileri de Apple'ın Pro modellerindeki ön çentiği daha küçük bir delikli kamera için takas edeceğini öne sürdü - ön kamera için yalnızca küçük dairesel bir oyuğa sahip bir ekran. Başka bir hipotez, Pro ve Pro Max'in öne bakan kamerayı ve Face ID'yi yerleştirmek için bir delik ve hap şeklinde bir oyuğa sahip olacağını varsayıyor.

Apple'ın neredeyse her yıl olduğu gibi Eylül ayında yıllık sonbahar iPhone etkinliğini gerçekleştirmesi ve telefonların kısa bir süre sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Apple, yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
kuraldijital
kuraldijital Sanalyer Okuyucusu 3 ay önce
Bu yorum spoiler içerir mi? Okumak isterseniz buraya tıklayın.

kolay kolay sarsılmaz İphone
Kural Dijital Reklam

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

Disqus Yorumları