iOS 12.4.3 yayınlandı! Eski modeller güncelleme aldı
iOS 12.4.3 yayınlandı! Eski modeller güncelleme aldı
Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods Pro‘nun yanı sıra dün kullanıcılara yapmış olduğu sürprizlerden birisi de, iOS 13.2 olmuştu.

 Başta Deep Fusion olmak üzere birçok yeniliğe ev sahipliği icra eden iOS 13.2’nin yanı sıra iOS 12.4.3 yayınlandı.

Eski iPhone ve iPad‘ler için gösterilen iOS 12.4.3 güncellemesi, iOS 13.2’nin gölgesinde kaldı. Ek olarak iOS 13 destekli cihazların sayısının fazla olması, eski modeller için yayınlanan bu güncellemeyi gölgede bırakan ikinci etken oldu.

IOS 12.4.3 güncellemesi ile sunulan yenilikler

Tahmin edebileceğiniz şeklinde bu güncellemenin getirdiği yeni bir hususiyet yok. Yaklaşık 75 MB boyutunda olan güncellemenin odağında emniyet var. Apple’da bunu yayınlamış olduğu güncelleme notunda açıkça belirtiyor.

Güncellemeyi yükleyen kullanıcılar, iki faktörlü kimlik doğrulamasında bazı iyileştirmeler gördüklerini belirtiyorlar. IOS 12.4.3 güncellemesini alan cihazlar: iPhone 5s, iPhone 6,  birinci nesil iPad Air, ikinci / üçüncü nesil iPad Mini ve altıncı nesil iPod Touch oldu.

Beşinci nesil iPod Touch, iPhone 5c, iPhone 5 ve iPad 4 benzer biçimde daha eski modeller ise bu güncellemeden yararlanamıyor.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları