Huawei Android Oreo güncellemesini genişletiyor!
Huawei Android Oreo güncellemesini genişletiyor!
Huawei Android Oreo güncellemesi planlarını ilk defa Ekim ayında Mate 10 akıllı telefon modeli ile beraber duyurmuştu. Hatta Mate 9 ve P10 modellerinin de en aktüel Android güncellemesini alacağı ifade edilmişti.

Şimdi ise Huawei cephesinden oldukça daha memnun edici bir haber geldi. Şirket, Android Oreo Beta programını 7 zeki telefon için daha genişletmiş halde.
Huawei Android Oreo güncellemesi hangi cihazlara geliyor?
Son şekilde şirketin güncelleme sunacağı cihazlar arasına Huawei Mate 8, Huawei P9, Huawei P9 Plus ile birlikte alt markası tarafından sunulan Honor 8, Honor V8, Honor Note 8 ve Honor 6X dahil edildi.
Bu arada Huawei parlak zeka telefonlar için Android Oreo, firmanın kendi geliştirdiği EMUI 8.0 ile beraber sunulmaktadır.

huawei-android-oreo-guncellemesini-genisletiyor-sdn-02

EMUI 8.0 sayesinde cihazlar; resim-arasında-fotoğraf modu, yenilenmiş bildirimler, otomatik doldurma tatbik programlama arayüzü (API) ve muhtelif geliştirmelere sahip kullanıcı arayüzüne kavuşabiliyor.

7 cihazın kullanıcıları bu güncelleme yardımıyla daha akıcı bir kullanım olanağına da sahip olacak. Kullanıcı davranışlarının yapay zeka ile tahmin edilmesi ve RAM optimizasyonu bu kazançta önemli rol oynayacak.

Android Oreo Beta sürümü şu an için maalesef sadece Çin’deki cihazlara sunulmaktadır. Her şey yolunda giderse yazılım güncellemesinin küresel sürümleri de bütün hayattaki kullanıcılara ulaşmış olacak.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları