Google uygulaması beta son güncellemesi yeni bir Google cihazında ipucu verdi
Google uygulaması beta son güncellemesi yeni bir Google cihazında ipucu verdi
Android'in en son beta sürümü v7.0 için Google uygulaması birkaç gün önce kaldırıldı, ancak Android Polis'in uygulamanın en son gelişmeleri, yakında çıkacak yeni bir Google cihazının kod adını ortaya çıkardı

Son zamanlarda ortaya çıkarılan balık isimleriyle Gelecek olası Pixel ardıllarının, aynı şekilde bulundu.

Yeni keşfedilen kod adı 'Bisto' ve mevcut herhangi bir aygıta karşılık gelmiyor gibi görünüyor. Android Auto, Android Wear, Phone ve Pixel gibi farklı cihaz kategorilerinin yanında, farklı cihazları kendi başlarına kendi yollarıyla farklı şekillerde ele alan Google Asistanı kodunda bulundu. Cihazın ekran yönüne ve destek kulaklığına sahip olduğu ve Pixel'in hemen yanında listelenmesi gerçeğiyle birlikte yaklaşan bir akıllı telefon olma ihtimalini ortaya çıkaran diğer açıklamalar. Android Polisi, bunun tamamen yeni bir cihaz kategorisi olabileceğini veya sadece Google Assistant'ı çalıştıran Android One cihazlarının dahili bir adı olabileceğini söylüyor.

Bundan ayrı olarak, beta güncellemesi, kullanıcıların oynamaları gereken bazı gerçek yeni özellikler de getirdi. Öncelikle, yeni bir uygulama yüklerken Google başlatıcının ana ekranına bir simge eklenmesini devre dışı bırakmak için beklemekte olan bir seçenek var. Ayrıca, hava durumu güncellemeleri gibi Google Yardımcısı bildirimlerini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için bir geçiş ve kartları hızlıca kaydırmanın uygulamanın çökmesine neden olacağı bir hatanın düzeltilmesi de vardır.

Her zamanki gibi, bu gibi spekülasyonları çok ciddiye almayı düşünmeyin - bu sadece bir kod adıdır, dolayısıyla anlamlı bir sonuç çıkarmak için yeterli bilgiye sahip değiliz. Yine de, Google'ın kullanıcıları için neyin sakladığını hayal etmek eğlencelidir ve Pixel 2'nin gelecekte bir şey olacağından oldukça emin olduğumuzdan, Bisto'nun sadece olması gerekebileceğini düşünüyoruz.

Kafanda bi' şeyler - Kafanda düşünceler - Dürter her an güldürür bazen - Bazen deli eder ve sadece - Bazen zor gelir anlamak - Sallanasın gelir öylece boşlukta - Sonra hatırlatır o şeyler bir anda - Aşina bünyen

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.sanalyer.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!

Disqus Yorumları